DJI Inspire 3

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h

 • Historia ceny
 • 73 199,00 zł
 • szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Oblicz_raty_duckblue
 • DJI Inspire 3

  DJI Inspire 3 to kolejna generacja profesjonalnych dronów od filmowania. Nowy quadrocopter z segmentu DJI PRO, dzięki kamerze X9-8K Air z pełnoklatkową matrycą, pozwala na nagrywanie materiału w 8K. Dron posiada m.in. moduł RTK, odpowiadający za precyzyjne pozycjonowanie, a także 9 czujników optycznych. System transmisji O3 Pro ma zasięg do 8 km (CE), a na dystansie do 3 km daje możliwość transmisji na żywo 4K w 30 klatkach. Dostępna jest funkcja obsługi sprzętu na 2 aparatury Dual Control. Za sterowanie dronem Inspire 3 odpowiada aparatura z wyświetlaczem DJI RC Plus. Urządzenie posiada kamerę FPV 1.8-cala o polu widzenia 161°, a za ułatwienie filmowania odpowiadają automatyczne funkcje Waypoint Pro i Spotlight Pro. Nowy Inspire jest też kompatybilny z akcesoriami znanymi z gimbala Ronin 4D - monitorem DJI High-Bright Remote Monitor i uchwytami Ronin 4D Hand Grips.

   

   

  Opływowy, zintegrowany design

  W dronie DJI Inspire 3 zastosowano nową, aerodynamiczną budowę, w celu jak największej redukcji oporu powietrza. Maksymalna prędkość wznoszenia i opadania wzrosła względem poprzedniego modelu do 8 m/s, a maksymalny czas lotu to 28 minut. Kamera FPV, sensory optyczne, anteny i slot na kartę pamięci są również zaprojektowane w zgodzie z designem i zintegrowane z obudową drona. 

   

   

   

  Inspire 3 posiada klasyczną budowę o zmiennej geometrii ramion, znaną z serii Inspire. Pozwala to na pełen obrót gimbala z kamerą bez ramy drona widocznej w kadrze. Kiedy ramiona są opuszczone, gimbal może być skierowany ku górze o 80°. 

   

   

   

   

  Pozycjonowanie z centymetrową dokładnością

  Inspire 3 wykorzystuje technologię pozycjonowania RTK, stosowaną w branży budowlanej i geodezyjnej, zapewniającą centymetrową dokładność. W porównaniu z systemem pozycjonowania satelitarnego GNSS, RTK nie tylko daje bardziej stabilny lot, ale też pozwala na dokładniejsze planowanie tras lotu. 

   

   

   

   

  Waypoint Pro

  Stworzony specjalnie z myślą o filmowaniu z powietrza, Waypoint Pro pozwala na planowanie trasy lotu i ujęć z całą gamą ustawień. Innowacyjne ujęcia mogą zostać stworzone automatycznie, m.in. dzięki trybom Repeatable Routes i 3D Dolly. 

  W trybie Repeatable Routes dron automatycznie leci tą samą trasą, z zachowaniem parametrów takich jak wysokość lotu, prędkość, kąt nachylenia gimbala i ustawienia kamery. Powtórzenie tej samej trasy pozwala filmowcom na tworzenie trudnych, długich ujęć z łatwością lub identyczny przelot w innym czasie.  

   

   

   

  Tryb 3D Dolly symuluje mocowania typu cablecam, czy wysięgniki, wykraczając poza ograniczenia tych urządzeń. Po zaplanowaniu trasy lotu, filmowiec może manualnie kontrolować drona, w celu podążania trasą lotu do przodu i wstecz, z regulacją takich parametrów jak prędkość, czy kąt nachylenia gimbala. 

   

   

   

   

  Spotlight Pro

  Ulepszony względem poprzednika, Spotlight Pro jeszcze bardziej ułatwia twórcom tworzenie w pojedynkę skomplikowanych ujęć. Dzięki zaawansowanym algorytmom uczenia maszynowego, Inspire 3 pozwala na rozpoznanie i skupienie kamery na ludziach, pojazdach czy łodziach, z większą precyzją niż dotąd. 

   

  Follow mode

  W trybie Follow dron oraz kamera z gimbalem skierowane są w tym samym kierunku i pozostają zablokowane na obiekcie tak, aby operator mógł wykonać ujęcie okrążające bez potrzeby ręcznego kadrowania. 

  Free mode

  W trybie Free, dzięki możliwości obrotu gimbala o 360° w osi Pan, gimbal z kamerą pozostaje zablokowany na obiekcie, podczas gdy operator wykorzystuje kamerę FPV do zorientowania się w przestrzeni i kontrolowania lotu. 

   

   

   

  Wykrywanie przeszkód

  Inspire 3 jest wyposażony w 9 sensorów, składających się na solidny system wykrywania przeszkód we wszystkich kierunkach, zapewniający kompleksową ochronę podczas lotu.

   

  Po raz pierwszy na czterech nogach zostały umieszczone sensory optyczne. Takie rozwiązanie pomaga ominąć przeszkody, podczas gdy podwozie drona jest podniesione, a jednocześnie pozwala wykrywać obiekty kiedy podwozie jest opuszczone. 

  Dodatkowo, Inspire 3 posiada nową funkcję regulacji ustawień systemu wykrywania przeszkód. Czujniki dolne, boczne i górne mogą być włączane i wyłączane niezależnie, a odległość alarmu zbliżeniowego może być ustawiana manualnie. 

   

   

  Nawet kiedy aktywne omijanie przeszkód jest wyłączone, użytkownik nadal ma podgląd na dystans do przeszkód na wyświetlaczu i jest informowany alarmem dźwiękowym o bliskości obiektu, ale dron nie wykonuje automatycznych manewrów omijania. 

   

  Kamera FPV

  Inspire 3 jest wyposażony w nową kamerę FPV z sensorem 1/1.8-cala, rozmiarem piksela 3μm, szerokim polem widzenia 161°, o podglądzie na żywo 1080p w 60 klatkach. w porównaniu z poprzednikiem, pole widzenia jest około dwukrotnie szersze. Nowa kamera FPV jest też bardziej czuła na światło, co pozwala operatorom na lepsze rozeznanie się w otoczeniu, nawet w nocy. 

   

  Inspire 3 Inspire 2

   

  Kamera 8K

  X9-8K Air to najlżejsza jak dotąd pełnoklatkowa kamera na gimbalu produkcji DJI. Jej elementem jest też najnowszy system przetwarzania obrazu CineCore 3.0, posiadający wsparcie dla filmów 8K/25fps CinemaDNG i 8K/75fps Apple ProRes RAW (licencje sprzedawane osobno). 

  W trybie S&Q (Slow & Quick) kamera X9-8K Air posiada wsparcie dla pełnoklatkowego filmu 4K/120fps ProRes RAW, bez potrzeby przycinania obrazu. 

   

   

   

  Dual Native ISO

  X9-8K Air posiada wsparcie dla Dual Native ISO. Przy “pełnej klatce” w 30 klatkach i poniżej, Dual Native ISO oferuje zakres ekspozycji 800/4000, z obsługą 24 klatek, popularnych w produkcjach filmowych oraz 25 klatek, używanych w materiałach reklamowych i telewizyjnych. Powyżej 30 klatek wartości ekspozycji to 320/1600. To pozwala kamerze X9-8K Air na nagrywanie wyraźnego obrazu z minimalnymi szumami, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. 


  30 klatek i mniej

   

  Powyżej 30 klatek

   

  Rozpiętość tonalna 

  Kamera X9-8K Air posiada rozpiętość tonalną w zakresie 14+, dzięki czemu jest w stanie wyłapać więcej szczegółów w obszarach zacienionych i prześwietlonych, co daje więcej swobody podczas pracy w skomplikowanych warunkach oświetleniowych, jak podczas wschodów czy zachodów słońca. 

   

  Obiektywy

  Kamera X9-8K Air posiada firmowe mocowanie DL, dzięki czemu jest kompatybilna z obiektywami DL 18/24/35/50 mm F2.8 (dostępnymi osobno). Wszystkie obiektywy zostały stworzone z myślą o kinematografii z powietrza, a ich obudowy są wykonane z lekkiego włókna węglowego.

   

   

  DJI Cinema Color System (DCCS)

  DJI Cinema Color System (DCCS) pozwala kamerze X9-8K Air na zachowanie autentyczności kolorów. DCCS zapewnia bezstratne porównanie kolorów pomiędzy X9-8K Air, a kamerami używanymi z ziemi, takimi jak DJI Ronin 4D, co daje stały styl kolorystyczny na ziemi i w powietrzu, często wymagany w postprodukcji. 

   

  Synchronizacja kodu czasowego

  Poprzez port 3.5mm na dronie, możliwa jest synchronizacja kodu czasowego między urządzeniami w powietrzu i na ziemii. W przypadku edycji dużej ilości materiału z wielu kamer, synchronizacja kodu czasowego znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.

   

   

   

  Aparatura sterująca DJI RC Plus

  Inspire 3 posiada profesjonalną aparaturę sterującą DJI RC Plus, z wbudowanym, 7-calowym wyświetlaczem o jasności 1200 nitów. Aparatura posiada również port wyjściowy HDMI oraz wiele przycisków i pokręteł, zapewniających szybką i intuicyjną pracę. Funkcje przycisków mogą być przypisywane w inne miejsca, co pozwala użytkownikom na dostosowanie aparatury do własnych preferencji. Wbudowany akumulator zapewnia czas pracy do 3.3 godziny, a czas ten można zwiększyć do 6 godzin dzięki wewnętrznemu akumulatorowi WB37. Aparatura obsługuje również hot-swapping, dzięki któremu można wymienić zewnętrzny akumulator na nowy bez potrzeby wyłączania urządzenia. 

  Poza klasycznym interfejsem kontroli lotu, aplikacja DJI Pilot 2, dedykowana dla dronów Inspire, posiada interfejs z parametrami przydatnymi dla filmowców. Można tu znaleźć takie parametry jak ekspozycja, ogniskowa, kąt nachylenia gimbala, czy ustawienia nagrania. 

   

  Transmisja obrazu O3 Pro

  Inspire 3 wyposażony jest w system transmisji obrazu O3 Pro, zapewniający zasięg do 8 kilometrów w trybie pojedynczego operatora i 6.4 kilometra w trybie dwóch operatorów. Zarówno kamera główna, jak i kamera FPV obsługują podgląd na żywo 1080p w 60 klatkach i z niskim opóźnieniem od 90 milisekund. 

  Po raz pierwszy też, na dystansie do 5 km, obsługiwany jest podgląd na żywo 4K/30fps. 

   

  Dual Control

  W trybie lotu na dwóch operatorów, dwie aparatury mogą otrzymywać podgląd na żywo i kontrolować drona niezależnie od siebie, więc operator drona i kamery mogą znajdować się w różnych miejscach na planie. Nie jest już wymagane parowanie aparatury nadrzędnej z podrzędną. Jeśli operator drona straci sygnał, operator kamery może przejąć kontrolę nad dronem i wrócić nim bezpiecznie w miejsce startu.

   

  Kompatybilność ekosystemem DJI PRO

  Inspire 3 jest kompatybilny z urządzeniami z ekosystemu DJI PRO, w tym z monitorem DJI High-Bright Remote Monitor, DJI Master Wheels, czy systemem transmisji DJI Transmission. 

   

  Dwa akumulatory

  Inspire 3 jest wyposażony w nowy system dwóch akumulatorów TB51, o zoptymalizowanej niezawodności i parametrach. 

  Akumulatory TB51 są mniejsze, lżejsze i bardziej opływowe, posiadają też wyższe napięcie niż TB50. Zapewniają one do 28 minut lotu i obsługują funkcję Hot Swap. Ulepszony został też system zwalniania akumulatorów.

  W przypadku gdy temperatura akumulatorów spadnie poniżej 10° C, następuje uruchomienie funkcji automatycznego podgrzewania, pozwalającej na lot nawet w temperaturach wynoszących -20° C.

   

   

   

  Hub do ładowania

  Nowy, składany hub do ładowania akumulatorów stanowi optymalną równowagę pomiędzy wydajnością ładowania i rozmiarami. W hubie można umieścić 8 akumulatorów. W trybie szybkim, hub może naładować dwa akumulatory do 90% w 35 minut i 8 akumulatorów do 100% w 160 minut. Wbudowany port 65W USB-C może być wykorzystany do ładowania aparatury RC Plus. 

   

   

   

  Dysk SSD

  W zestawie znajduje się dysk DJI PROSSD 1TB o prędkości zapisu do 900 MB/s, a materiał może zostać zapisany na komputerze dzięki kablowi USB-C / USB-C, bez potrzeby używania czytnika. 

   

   

  Przechowywanie i transport

  Nowa walizka jest wyposażona w wyciąganą rączkę, dwie rączki boczne i kółka, co czyni sprzęt łatwym w transporcie. Dodatkowo, walizka posiada 2 zamki, zwiększające bezpieczeństwo. Wewnątrz zmieści się dron, kamera z gimbalem X9-8K Air, 2 aparatury DJI RC Plus, 4 obiektywy, 12 akumulatorów, 2 huby do ładowania, 3 zestawy śmigieł i inne. Nowe śmigła są składane i nie ma potrzeby ich demontażu, przed włożeniem drona do walizki.

   

   

   

   

   

   

   

  Dron

  Model T740
  Waga Ok. 3995 g (wliczając kamerę z gimbalem, dwa akumulatory, obiektyw, PROSSD oraz śmigła)
  Maks. masa startowa Ok. 4310 g
  Dokładność zawisu Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem optycznym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS), ±0,1 m (z pozycjonowaniem RTK)
  Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem optycznym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS), ±0,1 m (z pozycjonowaniem RTK)
  Dokładność pozycjonowania RTK 1 cm + 1 PPM (w poziomie), 1,5 cm + 1 PPM (w pionie)
  Maks. prędkość obrotu Pitch: 200°/s
  Roll: 200°/s
  Yaw: 150°/s"
  Maks. kąt nachylenia Tryb N: 35°
  Tryb S: 40°
  Tryb A: 35°
  Tryb T: 20°
  Hamowanie awaryjne: 55°
  Maks. prędkość wznoszenia 8 m/s

  *Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
  Maks. prędkość opadania Pionowo: 8 m/s
  Pochylenie: 10 m/s

  *Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
  Maks. prędkość pozioma 94 km/h

  *Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
  Maks. pułap (nad poziomem morza) Standardowe śmigła: 3800 m
  Śmigła do lotów na dużych wysokościach: 7000 m

  *Zmierzono w środowisku z lekkim wiatrem, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
  Maks. odporność na wiatr Start / lądowanie: 12 m/s
  Podczas lotu: 14 m/s

  *Zmierzono podczas lotu na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywami przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.
  Maks. czas zawisu Ok. 25 min

  *Zmierzono w trakcie zawisu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów, z podniesionym podwoziem, podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35), do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.
  Maks. czas lotu Ok. 28 min
  Ok. 26 min

  *Zmierzono podczas lotu do przodu ze stałą prędkością 36 km/h, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów, podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35) do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.
  Model silnika DJI 3511s
  GNSS GPS + Galileo + BeiDou
  Model śmigła Standardowe śmigła: DJI 1671
  Śmigła do lotów na dużych wysokościach: DJI 1676
  Temperatura pracy Od -20°C do 40°C
  Przekątna Podwozie podniesione: 695 mm
  Podwozie opuszczone: 685 mm
  Wymiary (w trybie Travel) Wysokość: 176 mm
  Szerokość: 709,8 mm
  Długość: 500,5 mm

   

   

  Kamera z gimbalem

  Matryca Pełnoklatkowa matryca CMOS 35 mm
  Maks. rozdzielczość Zdjęcia: 8192x5456
  Wideo: 8192x4320
  Rozdzielczość wideo Sprawdź szczegółową listę
  Obsługiwane obiektywy Obiektyw DL 18 mm F2.8 ASPH
  Obiektyw DL 24 mm F2.8 LS ASPH
  Obiektyw DL 35 mm F2.8 LS ASPH
  Obiektyw DL 50 mm F2.8 LS ASPH
  Format zdjęć JPG, DNG
  Format wideo MOV, CinemaDNG
  Tryby pracy Capture, Record, Playback
  Tryby ekspozycji P, A, S, M
  Rodzaj migawki Elektroniczna migawka
  Prędkość migawki 8-1/8000 s
  Balans bieli AWB
  MWB (2000K-10000K)
  Zakres ISO Zdjęcia: ISO: 100-25600
  Filmy: EI: 200-6400
  Anti-flicker Tryb Capture: Auto, 50 Hz, 60 Hz, OFF
  Zakres wibracji Zawis: ±0,002°
  Lot: ±0,004°
  Sposób montażu Szybki montaż (Quick release)
  Zakres mechaniczny Tilt: Od -128° do 110° (podwozie opuszczone), od -148° do 90° (podwozie podniesione)
  Roll: od -90° do 230°
  Pan: ±330°
  Zakres kontroli Tilt (podwozie opuszczone): Przed rozszerzeniem limitu wychylenia gimbala: od -90° do 30°, po rozszerzeniu limitu wychylenia gimbala: od -115° do 100°
  Tilt (podwozie podniesione): Przed rozszerzeniem limitu gimbala: od -90° do 30°, po rozszerzeniu limitu gimbala: od -140° do 75°
  Roll: ±20°
  Pan: ±300°
  Maks. prędkość kontroli Z DJI RC Plus:

  Tilt: 120°/s
  Roll: 180°/s
  Pan: 270°/s

  Z DJI Master Wheels:

  Tilt: 432°/s
  Roll: 432°/s
  Pan: 432°/s
  Waga Ok. 516 g (bez obiektywu)

   

   

  Transmisja obrazu

  System transmisji  O3 Pro
  Jakość podglądu na żywo Kamera FPV: do 1080p/60FPS
  Kamera z gimbalem: do 1080p/60FPS, 4K/30FPS
  Maks. bitrate wideo 50 Mb/s
  Maks. zasięg transmisji Tryb Single Control:

  Kamera FPV: 8 km (CE)
  Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): 7 km (CE)
  Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): 3 km (CE)

  Tryb Dual-Control:

  Kamera FPV: ok. 6,4 km (CE)
  Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 5,6 km (CE)
  Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 5,6 km (CE)

  *Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
  Najniższe opóźnienie Kamera FPV: 90 ms
  Kamera z gimbalem: 90 ms

  *Najniższe opóźnienie dla kamery z gimbalem zmierzono podczas nagrywania filmu 4K/60FPS ProRes RAW. Najniższe opóźnienie kamery FPV zmierzono przy silnych sygnałach transmisji wideo.
  Częstotliwość pracy 2,4000-2,4835 GHz
  5,150-5,250 GHz (CE: 5,170-5,250 GHz)
  5,725-5,850 GHz

  *W niektórych krajach i regionach częstotliwości 5,1 GHz i 5,8 GHz są zabronione lub częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolona tylko do użytku wewnętrznego. Należy zapoznać się z lokalnymi przepisami.
  Moc nadajnika (EIRP) 2,4 GHz: < 20 dBm (CE)
  5,1 GHz: < 23 dBm (CE)
  5,8 GHz: < 14 dBm (CE)

   

   

  Akumulator

  Model TB51
  Pojemność 4280 mAh
  Napięcie nominalne 23,1 V
  Typ Li-ion
  Skład chemiczny LiCoO2
  Energia 98,8 Wh
  Waga Ok. 470 g
  Temperatura pracy Od -20°C do 40°C
  Temperatura ładowania Od - 20°C do 40°C

  *Jeśli temperatura akumulatora spadnie poniżej 10°C, uruchomiona zostanie funkcja automatycznego ogrzewania. Ładowanie w temperaturach poniżej 0°C może skrócić żywotność akumulatora.
  Maks. moc ładowania 411 W
  Ładowanie przez drona Nieobsługiwane

   

   

  Hub do ładowania

  Wejście 100-240 V AC, maks. 8 A
  Wyjście 26,4 V, 7,8 A
  Całkowita znamionowa moc wyjściowa 476 W, wliczając szybkie ładowanie 65 W PD (port USB-C)
  Czas ładowania Tryb Fast: ok. 35 min do 90%
  Tryb Standard: ok. 55 min do 100%
  Tryb Silent: ok. 80 min do 100%

  *Przetestowano w temperaturze pokojowej 25°C i w dobrze wentylowanym otoczeniu. W trybie Fast każda para akumulatorów jest sekwencyjnie ładowana do 90%, a następnie osiem akumulatorów jest ładowanych razem do 100%.
  Temperatura ładowania Od -20°C do 40°C
  Waga Ok. 1680 g

   

   

  Pamięć

  Rodzaj pamięci DJI PROSSD 1TB

   

   

  System czujników

  Przedni Zakres pomiaru: 1,5-48 m
  Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
  Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie (podwozie podniesione), 72° w poziomie, 103° w pionie (podwozie opuszczone)
  Tylny Zakres pomiaru: 1,5-48 m
  Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
  Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie
  Boczny Zakres pomiaru: 1,5-42 m
  Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
  Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 85° w pionie
  Górny Zakres pomiaru: 0,2-13 m
  Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 6 m/s
  Pole widzenia (FOV): 100° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony
  Dolny Zakres pomiaru: 0,3-18 m
  Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 6 m/s
  Pole widzenia (FOV): 130° z przodu i z tyłu, 160° z lewej i z prawej strony
  Środowisko pracy Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15)
  Dolny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i współczynniku odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, ludzie, drzewa); odpowiednie oświetlenie (luksy > 15) Wykrywanie przeszkód jest wyłączone, gdy podwozie jest w trakcie podnoszenia lub opuszczania.
  Zasięg pomiaru czujnika podczerwieni ToF 0-10 m

   

   

  Aparatura sterująca

  Model RM700B
  Czas pracy Wbudowane akumulatory: ok. 3,3 h
  Wbudowane akumulatory + zewnętrzny akumulator: ok. 6 h
  Częstotliwość pracy 2,4000-2,4835 GHz
  5,725-5,850 GHz

  *W niektórych państwach i regionach częstotliwości 5,1 GHz i 5,8 GHz są zabronione lub częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolna tylko do użytku wewnętrznego. Należy sprawdzić lokalne przepisy.
  Port wyjściowy wideo HDMI
  Zasilanie Wbudowane akumulatory lub akumulator zewnętrzny
  Skoordynowana praca Obsługuje podwójne sterowanie i koordynację pracy wielu operatorów
  Pobór mocy 12,5 W
  Temperatura pracy Od -20°C do 50°C
  Temperatura przechowywania Od -30°C do 45°C  (w ciągu jednego miesiąca)
  Od -30°C do 35°C (od jednego do trzech miesięcy)
  Od -30°C do 30°C (od trzech miesięcy do roku)
  Akumulator Wbudowany akumulator: 3250 mAh-7.2V
  Zewnętrzny akumulator: WB37 Intelligent Battery
  Protokół Wi-Fi Wi-Fi 6
  Częstotliwość robocza Wi-Fi 2,4000-2,4835 GHz
  5,150-5,250 GHz
  5,725-5,850 GHz
  Moc nadajnika Wi-Fi (EIRP) 2,4 GHz: < 20 dBm (CE)
  5,1 GHz: < 23 dBm (CE)
  5,8 GHz: < 14 dBm (CE)
  Protokół Bluetooth Bluetooth 5.1
  Częstotliwość robocza Bluetooth 2,4000-2,4835 GHz
  Moc nadajnika Bluetooth (EIRP) < 10 dBm

   

   

  Aplikacja

  Aplikacja DJI Pilot 2

   

   

  Kamera FPV

  Pole widzenia (FOV) 161°
  Rozdzielczość 1920x1080 @ 60FPS

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Dron DJI Inspire 3 x1
  • Aparatura sterująca RC Plus (Inspire 3) x1
  • Akumulator TB51 x6
  • Hub ładujący akumulatory TB51 x1
  • Składane śmigła Quick-Release DJI Inspire 3 (para) x3
  • Dysk PROSSD 1TB x1
  • Walizka na kółkach Inspire 3 x1
  • Pasek do aparatury RC Plus x1
  • Podpórka do aparatury RC Plus x1
  • Kamera gimbala Zenmuse X9-8K Air x1
  • Osłona kamery gimbala Zenmuse X9-8K Air x1
  • Osłona obiektywu z mocowaniem DL x1
  • Nakładka na podstawę gimbala X9 x1
  • Pokrowiec na obiektyw (18/24/35/50mm) x1
  • Kabel AC do huba ładującego TB51 x1
  • Kabel do szybkiego przesyłania danych USB-C do USB-C x1
  • Kabel USB-C do USB-A x1
  • Naklejka na akumulator TB51 x1
  • Śrubokręt z podwójnym łbem x1
  • Gumowe amortyzatory Gimbala Inspire 3 x2