DJI FlightHub Enterprise - Subskrypcja Miesięczna

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Towar dostępny na zamówienie Towar dostępny na zamówienie

  OPIS DODATKOWY

  DJI FlightHub jest oprogramowaniem stworzonym do kompleksowego zarządzania flotą dronów firmy DJI. Dzięki połączeniu z siecią i zapisowi danych w chmurze, FlightHub pozwala na koordynowanie zadań, czy podgląd obrazu z drona z praktycznie każdego miejsca na świecie.

  Oferta dotyczy subskrypcji miesięcznej na oprogramowanie FlightHub w wersji Enterprise. Tabela funkcji dostępnych dla każdej z wersji, znajduje się na końcu opisu. W celu złożenia zamówienia lub w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

   

  Zarządzanie operacjami z wykorzystaniem dronów

  Operacje na żywo

  Wzmocnienie koordynacji projektu, dzięki otrzymywaniu w czasie rzeczywistym informacji o zdalnych operacjach w wykorzystaniem dronów.

  Dane o locie

  Poprawa zarządzania operacjami i zapewnienie zgodności z przepisami, dzięki łatwemu dostępowi do rejestru z lotu.

  Floty i operatorzy

  Zwiększenie wydajności i komunikacji w zespole poprzez organizację zespołów i danych w obrębie danego projektu.

  Planowanie misji

  Wydajniejsze zarządzanie zadaniami w wewnątrz zespołu za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi do planowania misji.

   

  Zarządzanie operacjami na żywo

  Podgląd na mapie

  Szybkie oszacowanie zdalnych operacji z użyciem danych telemetrycznych na pojedynczej mapie.

  Podgląd na żywo

  Poprawa przepływu informacji poprzez połączenie operatorów znajdujących się na terenie działań i zespołu w siedzibie transmisją na żywo z maksymalnie czterech dronów.

   

  Zarządzanie danymi o locie

  Rejestry z lotu i statystyki

  Zapewnienie zgodności, zrozumienie wykorzystania asortymentu, podgląd statystyk i odtworzenie lotu ze szczegółowymi danymi.

  Biblioteka mediów

  Zaoszczędzenie czasu i poprawa przepływu informacji, dzięki płynnej transmisji zdjęć i filmów bezpośrednio z aplikacji DJI Pilot do FlightHub.

   

  Zarządzanie flotami i operatorami

  Konserwacja urządzeń

  Dostęp do przeglądu statusu drona i żywotności baterii, pozwalający na śledzenie wydajności każdego urządzenia i zapewnienie optymalnego funkcjonowania floty.

  Zarządzanie zespołem

  Poprawa komunikacji i wydajności poprzez grupowanie zespołów według projektu, regionu działań, klientów lub innego identyfikatora.

  Zarządzanie oprogramowaniem

  Efektywne zarządzanie oprogramowaniem w celu zapewnienia flocie płynności operacji i uniknięcia jakichkolwiek opóźnień w czasie kluczowych misji.

   

  Planowanie misji

  Lot po punktach

  Efektywne planowanie i przechowywanie misji w FlightHub dzięki narzędziom do planowania misji, pozwalającym na ustalanie tras przelotu po punktach, definiowanie działań w każdym punkcie itp. Poprzez integrację DJI Pilot i FlightHub, użytkownicy mogą wysyłać i odzyskiwać misje w aplikacji DJI Pilot oraz szybko wykonywać misje w terenie działań.

  Mapowanie

  FlightHub automatycznie generuje wydajne trasy lotu, po tym jak użytkownik określi obszar i parametry lotu. Dron następnie podąża wyznaczoną trasą. Dane zdjęciowe z takiego przelotu mogą być przekształcone za pomocą oprogramowania do rekonstrukcji 2D, w celu wygenerowania map 2D, a sama misja może być zapisana do późniejszego wykorzystania.

   

  Dwie metody wdrożenia oprogramowania FlightHub

  Dostęp do bezpiecznej chmury 1

  FlightHub będzie przechowywał dane z lotu na stabilnym amerykańskim serwerze AWS (Amazon Web Services) spełniającym standardy SOC2.

  Dostęp do prywatnej chmury 2

  Możliwość integracji oprogramowania FlightHub z istniejącymi firmowymi zasobami, pozwalająca na zarządzanie operacjami z wykorzystaniem sieci prywatnej.

  1. Dostęp do serwera AWS jest dotyczy jedynie oprogramowania FlightHub w wersji Basic i Advanced.

  2. Dostęp do prywatnych serwerów firmowych dotyczy jedynie oprogramowania FlightHub w wersji Enterprise.

   

  Łatwa integracja floty dronów DJI

  DJI Pilot

  W pełni kompatybilny z oprogramowaniem FlightHub, DJI Pilot jest aplikacją mobilną opracowaną na potrzeby przedsiębiorców.

   

  DJI Pilot PE (Private Edition)

  DJI Pilot PE to niestandardowa wersja aplikacji DJI Pilot, spersonalizowana pod kątem współpracy z prywatnymi serwerami.

   

  Kompatybilność

  DJI FlightHub jest kompatybilny z następującymi platformami poprzez aplikacje DJI Pilot lub DJI Pilot PE: seria Matrice 200 V2, seria Matrice 200, seria Matrice 600, Inspire 2, Mavic Pro, Mavic 2 Enterprise, Mavic 2 Enterprise Dual, Phantom 4 Pro (z wyłączeniem Phantom 4 Pro+), Phantom 4, Phantom 4 Advanced (z wyłączeniem Phantom 4 Advanced+).

   

  Dostęp do funkcji w zależności od wybranej wersji oprogramowania FlightHub*

   

  * Następujące funkcje są dostępne jedynie w przypadku korzystania z prywatnego serwera: FlightHub WebSDK, konserwacja urządzeń, zarządzanie oprogramowaniem, biblioteka mediów, planowanie misji.

   

   

  Polecamy produkty