Szkolenia UAV dostępne za pośrednictwem sklepu Drony.net

Szkolenia UAV dostępne za pośrednictwem sklepu Drony.net

Polecane ośrodki szkoleniowe

Drony to temat coraz częściej pojawiający się w mediach i jedna z najszybciej rozwijających się branż na rynku w ostatnim czasie. Bezzałogowce te znajdują się w kręgu zainteresowania zarówno organizacji rządowych jak i zwykłych hobbystów szukających dobrej zabawy. Należy pamiętać, że – pomimo oczywistego potencjału rekreacyjnego – drony zaczynały jako sprzęt wojskowy i nawet w zastosowaniach cywilnych, należy zachować ostrożność podczas ich użytkowania. Mając na uwadze własne i innych bezpieczeństwo, warto rozważyć odbycie szkolenia UAV.

Mamy przyjemność polecić OperatorDronów.pl z Torunia, CamFLY z siedzibą w Olsztynie, SzkoleniaDrony.com z Białegostoku, DronAkademia.pl z Kartuz pod Trójmiastem, Geo-UAV z Łodzi oraz REDWINGS Training & Consulting w Cianowicach k. Krakowa


OperatorDronów.pl

Kierownikiem szkolenia i głównym instruktorem jest pan Błażej Kriks. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu jest w stanie zarazić swoją pasją każdego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorską. Posiadają oni odpowiednie uprawnienia INS nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Proces szkolenia jest oparty na oficjalnym programie nauczania Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Obejmuje on zarówno część teoretyczną jak i część praktyczną, wspomaganą symulatorami. Szkolenia odbywają się w małych grupach (max 6 osobowych), co pozwala na indywidualne podejście do każdego z kandydatów na pilotów UAV. Ośrodek funkcjonuje od 2015 roku. Od samego początku współpracował z liderami w branży dronów, instruktorami oraz egzaminatorami państwowymi. Obecnie kadra szkoleniowa przeprowadza szkolenia na terenie całej Polski, a przede wszystkim w Toruniu.

OperatorDronów.pl oferuje:

 • Szkolenie VLOS – Loty w zasięgi wzroku operatora lub obserwatora
 • Szkolenie BVLOS – Loty w zasięgu i poza zasięgiem wzroku operatora lub obserwatora
 • Szkolenie FOTO-WIDEO z powietrza
 • Indywidualne szkolenia uzupełniające

Z pełną ofertą można zapoznać się TUTAJ.

Dane kontaktowe:

ul. 4 Pułku Lotniczego 17 (budynek Aeroklubu Pomorskiego)
87-100 Toruń

Tel. 506 708 628

kontakt@OperatorDronow.pl


CamFLY Logo

CamFLY

CamFLY jest pierwszym profesjonalnym ośrodkiem szkolenia operatorów dronów w województwie warmińsko-mazurskim, w którym zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności niezbędne do wykorzystania dronów w celach komercyjnych. CamFLY to nowoczesny ośrodek szkolenia – przed kursem otrzymasz od nich dostęp do platformy e-learningowej, która jest doskonałym narzędziem do nauki. Dzięki platformie szkolenie możesz rozpocząć w dowolnym momencie, nie wychodząc z domu.
CamFLY posiada bardzo szeroką kadrę Instruktorów, w których skład wchodzą m.in. byli piloci wojskowi. Szkolenia odbywają się DJI Phantom 4, DJI Inspire 1 / Inspire 2, a w przypadku szkoleń > 5kg na DJI Matrice 200.

CamFLY SzkolenieCamFLY oferuje:
 • Szkolenie pilotów UAVO (VLOS/BVLOS)
 • Szkolenie instruktorskie INS
 • Szkolenie specjalistyczne: fotogrametria niskiego pułapu, modeli 3D
 • Szkolenie FOTO-WIDEO z powietrza wraz z obróbką zebranego materiału
Z pełną ofertą można zapoznać się TUTAJ.

Dane kontaktowe:

ul. Władysława Trylińskiego 14

10-683 Olsztyn

Tel. 505 848 167


SzkoleniaDrony.com

Ośrodek szkoleniowy SzkoleniaDrony.com przygotowuje przyszłych pilotów dronów do zdobycia Świadectwa Kwalifikacji, które pozwala na zawodowe wykonywanie lotów dronem w zasięgu wzroku oraz poza zasięgiem wzroku operatora. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób chcących podnieść swoje kwalifikacje poprzez wprowadzenie innowacyjnych metod wykorzystania dronów w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy uzyskują wiedzę teoretyczną, oraz praktyczną, dzięki której nabywają odpowiednie umiejętności w zakresie bezpiecznego i efektywnego operowania bezzałogowymi statkami powietrznymi. Ponadto ośrodek prowadzi szkolenia z zakresu wykonywania perfekcyjnych nagrań oraz zdjęć, a także w zakresie postprodukcji materiału z drona. Wszystko pod okiem profesjonalnego studia fotograficznego.

SzkoleniaDrony.com oferuje:
 • Szkolenia VLOS do 5kg, 25 kg
 • Szkolenia BVLOS do 5kg, 25 kg
 • Filmowanie, wykonywanie zdjęć, postprodukcja
 • Szkolenia specjalistyczne: loty autonomiczne, fotogrametria, szkolenia dla służb ( wykorzystanie operacyjne oraz procesowe ), inspekcje budowlane
Z pełną ofertą można zapoznać się TUTAJ.

Dane kontaktowe:
SzkoleniaDrony.com
ul. Ogrodniczki 6/25
15-763 Białystok
Tel. 795 577 888

DronAkademia.pl

Szefem ośrodka jest Krzysztof Hilbrycht. Modelarz lotniczy, zawodnik dyscyplin modelarskich, konstruktor bezzałogowców. Ponadto licencjonowany pilot samolotowy i szybowcowy. Od wielu lat organizator wielu zawodów modelarskich w tym wyścigi dronów (także w randze międzynarodowej), pikników, zlotów modelarzy lotniczych. Wraz ze swoim teamem organizator cyklicznej, prawdopodobnie największej imprezy dronowej w Polsce: Dron Festiwalu w Gdyni. Krzysztof jest także egzaminatorem państwowym UAVO z ramienia Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Zatem drony, samoloty, …wszystko co lata… – to nie tylko praca – to pasja 🙂 Szkolenia zwykle prowadzone są w formie dopasowanej do oczekiwań kursantów. Ośrodek znajduje się w północnej Polsce blisko Trójmiasta w Kartuzach.

DronAkademia.pl oferuje:

 • Szkolenia w zakresie pilotowania dronów UAVO VLOS
 • Szkolenia w zakresie pilotowania dronów UAVO BVLOS
 • Szkolenia w zakresie pilotowania dronów UAVO – instruktorskie (INS)
 • Specjalistyczne szkolenia na bazie wykorzystania dronów (inspekcje, foto/video, fotogrametria, itp)

Z pełną ofertą można się zapoznać TUTAJ.

Dane kontaktowe:

dronakademia.pl
Tel:  602 249488
E-mail: biuro@dronakademia.pl


GEO-UAV.EU

Ośrodek szkoleniowy dla operatorów dronów GEO-UAV Justyna Zdanowska ma główną siedzibę w Łodzi, ale regularnie przeprowadza szkolenia i egzaminy państwowe w całym kraju. Ośrodek szkoli pilotów dronów nieprzerwanie od 2017r. osoby prywatne, służby mundurowe, służby leśne, OSP, a także przeprowadza szkolenia w ramach przetargów i dofinansowań. Kursanci używają w czasie szkoleń dronów: DJI, Yuneec oraz samodzielnie budowanych.

Szkolenia są prowadzone w j. polskim, angielskim, stacjonarnie i online. Zajęcia są organizowane w grupach oraz indywidualnie i elastycznie według możliwości kursantów.

Ośrodek prowadzi szkolenia z zakresu:

 • Szkolenia z pilotowania dronów VLOS (w zasięgu wzroku)
 • Szkolenia z pilotowania dronów UAVO BVLOS (poza zasięgiem wzroku)
 • Szkolenia z pilotowania dronów UAVO – instruktorskie (INS)
 • Specjalistyczne szkolenia z wykorzystaniem dronów (inspekcje, foto/video, fotogrametria, szkolenia dedykowane z obsługi BSP,
 • Szkolenia paramilitarne z użyciem BSP dla służb mundurowych)
 • Wszystkie szkolenia z użyciem wielowirnikowców i płatowców o masie do 4 kg oraz do 25kg.

Z pełną ofertą można się zapoznać TUTAJ.

Dane kontaktowe:

www.geo-uav.eu
GEO-UAV Justyna Zdanowska
Ul. Zbąszyńska 3c lok.1, Łódź 91-342
Tel. 506 937 800, biuro@geo-uav.eu , FB: @geouaveu


REDWINGS Logo dwukolorowe CMYK

Redwings

Dyrektorem zarządzającym w Ośrodku Szkolenia REDWINGS jest pan Janusz Szczuczko – były przedstawiciel służb mundurowych, wyszkolony w najlepszych Ośrodkach Szkoleniowych w Polsce i USA. W Stanach Zjednoczonych ukończył szkolenie pilota-operatora UAV, technika UAV oraz analityka obrazu przesyłanego z bezzałogowych platform latających. Wielokrotnie planował oraz realizował misje bezzałogowych środków latających w warunkach pokojowych jak i bojowych, m.in. w Afganistanie. W Polsce zdobył uprawnienia BVLOS na samoloty oraz wielowirnikowce, ponadto może pochwalić się uprawnieniami Instruktora UAV.

Redwings_fota

REDWINGS Training & Consulting oferuje:

 • szkolenie pilotów UAVO (VLOS/E-VLOS, BVLOS)
 • szkolenie instruktorskie INS
 • szkolenie operacyjne dla służb
 • wsparcie z powietrza firm ochroniarskich (patrolowanie z powierza)
 • nadzór budowlany
 • inne usługi według zamówień klienta

Z pełną ofertą można zapoznać się TUTAJ.

Dane kontaktowe:

CIANOWICE KOŁO KRAKOWA
Tel. 504-089-663
501-874-688
kontakt@redwings.com.pl


W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź w celu wyrażenia chęci uczestnictwa w kursie – prosimy o kontakt tel. 607 257 628 lub e-mail: bok@drony.net.

Dodaj komentarz