Ryze Tello EDU

Ryze Tello EDU

699,00 zł
Ryze Tello Boost Combo + GameSir T1d

Ryze Tello Boost Combo + GameSir T1d

629,00 zł 699,00 zł
Ryze Tello Boost Combo

Ryze Tello Boost Combo

519,00 zł 589,00 zł
Ryze Tello + GameSir T1d

Ryze Tello + GameSir T1d

469,00 zł 499,00 zł
Ryze Tello

Ryze Tello

369,00 zł 399,00 zł
Ryze Tello Iron Man Edition

Ryze Tello Iron Man Edition

369,00 zł 599,00 zł
Ryze Tello Iron Man Edition OUTLET

Ryze Tello Iron Man Edition OUTLET

299,00 zł 369,00 zł

Drony z kamerą HD - teraz każdy może tworzyć efektowne nagrania z powietrza

Kamery z rozdzielczością HD to zaawansowane urządzenia, które pozwalają na uwiecznianie ważnych obrazów w wysokiej jakości. Dlatego drony wyposażone w kamery tego typu można polecić każdemu, kto myśli o zakupie bezzałogowca z zamiarem nagrywania za jego pomocą filmów. Drony z kamerą HD dobrze sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalistów, takich jak na przykład kamerzyści ślubni, jak i hobbystów, którzy chcą tworzyć nagrania z powietrza w ramach dobrej zabawy, po godzinach.

W naszej ofercie zebraliśmy szeroki wybór dronów wyposażonych w kamery HD. Do ciekawych propozycji należy na przykład model Ryze Tello. Choć dron ten zaliczany jest do kategorii urządzeń dla początkujących, wyposażony on został w szereg naprawdę interesujących funkcjonalności - w tym również możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD. Ponadto dzięki łatwemu sterowaniu i przystępnej cenie jest dostępny właściwie dla każdego. Drona tego możemy polecić przede wszystkim hobbystom, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nagrywaniu efektownych ujęć z powietrza.

Jeśli chodzi o drony z kamerą HD, warto zwrócić również uwagę na produkty marki Hubsan. Jednym z najciekawszych jest model Hubsan X4 Desire H502E dostępny w naszym sklepie w wyjątkowo przystępnej cenie. Ten niewielki quadrocopter został wyposażony w kamerę HD nagrywającą w rozdzielczości 720p, system pozycjonowania GPS i funkcję automatycznego powrotu na miejsce startu.

Drony.net - zebraliśmy najlepsze drony z kamerą HD

Powyżej wymienione to oczywiście nie jedyne drony z kamerą HD, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie. W ofercie mamy też wiele innych ciekawych propozycji z różnych półek cenowych. Jednym z wyspecjalizowanych modeli jest quadrocopter DJI Spark, który posiada kamerę Full HD o rozdzielczości 1920x1080 30p. Jest on wyposażony w szereg funkcji, które ułatwiają nagrywanie wysokiej jakości filmów. Zalicza się do nich m.in. tryb Rocket pozwalający na wznoszenie się urządzenia z kamerą skierowaną ku dołowi, tryb Circle, w którym dron porusza się po okręgu wokół danego obiektu czy tryb Dronie - czyli lot do tyłu i w górę z kamerą zablokowaną na pożądanym obiekcie. Urządzenie pozwala też na szybkie i łatwe udostępnianie filmów na portalach społecznościowych.