DJI AIR 3 Fly More Combo z aparaturą sterującą RC-N2

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6 299,00 zł brutto
 • 6 599,00 zł 6 199,00 zł
 • szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Oblicz_raty_duckblue
 • DJI AIR 3 Fly More Combo 

   

  Zestaw Fly More Combo zawiera m.ini. 2 dodatkowe akumulatory, hub do ładowania i torbę transportową. 

   

  DJI Air 3 to nowy, półprofesjonalny quadrocopter niewielkich rozmiarów z serii DJI Air. Nowy dron różni się względem poprzednika - DJI Air 2S - m.in. zastosowaniem dwóch kamer. Oprócz kamery z obiektywem szerokokątnym 24mm, DJI Air 3 posiada również kamerę z teleobiektywem 70mm. Obie kamery pozwalają na robienie zdjęć 48MP oraz filmów 4K/60fps HDR. Maksymalny czas lotu nowego Aira wynosi nawet 42 minuty, a nowy system transmisji O4 posiada zasięg do 10 kilometrów (CE).

   

   

  System dwóch kamer

  DJI Air 3 jako pierwszy dron tej serii posiada system, składający się z dwóch kamer - kamery szerokokątnej 24mm z sensorem CMOS 1/1.3 cala oraz kamery z teleobiektywem x3 CMOS 1/1.3 cala. Obie kamery posiadają ten sam sensor, lecz odmienne długości ogniskowych, co pozwala uzyskać płynny materiał wysokiej jakości i więcej możliwości kadrowania. 

   

   

  Kamera z obiektywem szerokokątnym 

  Rozmiar piksela 2.4μm

  Odpowiednik formatu 24mm

  Przysłona f/1.7

   

   

   

   

  Kamera z teleobiektywem 

  Rozmiar piksela 2.4μm

  Odpowiednik formatu 70mm

  Przysłona f/2.8

   

   

   

   

  Zdjęcia 48MP

  Obie kamery są zdolne do wykonywania zdjęć 48MP, bogatych w detale i pozwalających przycinanie materiału bez znacznej straty w jego jakości. 

   

   

  Filmy 4K/60fps HDR

  Dwa sensory CMOS 1/1.3 cala posiadają podwójne natywne ISO, pozwalające na tworzenie filmów w rozdzielczości 4K/60fps HDR, bez potrzeby cropowania. 

   

   

   

  Tryby koloru

  Obie kamery posiadają wsparcie dla trybów koloru D-Log M 10-bit oraz HLG 10-bit. Tryb D-Log M pozwala zachować więcej szczegółów w obszarach oświetlonych i zacienionych, dających większą elastyczność podczas edycji. Tryb HLG pomaga uzyskać większą rozpiętość tonalną, a co za tym idzie doskonałą jakość materiału bez  color gradingu. 

   

   

  Wydłużony czas lotu, innowacyjne ładowanie

  DJI Air 3 oferuje maksymalny czas lotu do 46 minut, wydłużony o 48% względem poprzedniej generacji. Daje to użytkownikowi mnóstwo czasu na swobodny lot, dostosowanie ustawień i kadrowanie. 

   

   

  Nowy hub do ładowania posiada innowacyjną funkcję transferu prądu. Wystarczy wcisnąć i przytrzymać przycisk funkcyjny, aby rozpocząć transfer pozostałego prądu z kilku akumulatorów do akumulatora o najwyższym stopniu naładowania, co pozwala na uzyskanie jednej naładowanej baterii w sytuacji, gdzie opcje ładowania są ograniczone.  

   

   

   

   

  Wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach

  System wykrywania przeszkód drona DJI Air 3 daje kompleksowe rozeznanie w otoczeniu, co pozwala na wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach. Gdy przeszkody zostaną wykryte, Air 3 może użyć systemu APAS 5.0 w celu wykonywania płynnych manewrów ich omijania. 

   

   

   

   

  System transmisji obrazu HD O4

  Next-genowy system transmisji obrazu HD O4 oznacza dla drona DJI Air 3 znacznie lepsze parametry transmisji. O4 zapewnia maksymalny zasięg do 10 kilometrów, zwiększoną stabilność sygnału oraz maksymalną jakość podglądu na żywo wynoszącą 1080p/60fps.

     Zaawansowany tryb RTH

  Podczas trybu inteligentnego powrotu w miejsce startu (Smart RTH), Air 3 automatycznie zaplanuje i zoptymalizuje trasę powrotu, wykrywając w międzyczasie przeszkody w swoim otoczeniu.

   

   

   

   

  FocusTrack

  Tryb FocusTrack odpowiada za to, że dany obiekt pozostanie w kadrze. Kamera z teleobiektywem x3 daje efekt przestrzennej kompresji podczas zaznaczania obiektów. Ten ulepszony system śledzenia, w połączeniu z wykrywaniem przeszkód we wszystkich kierunkach, pozwala na tworzenie inteligentnych, dobrze zaplanowanych ujęć. 

   

   

   

   

  QuickShots

  DJI Air 3 posiada zautomatyzowane, kreatywne tryby poruszania, takie jak Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang oraz Asteroid. 

   

   

   

   

  Ujęcia pionowe 2.7K

  DJI Air 3 posiada tryb pionowych ujęć 2.7K dla obu kamer. Dwa sensory CMOS o proporcjach 4:3 zapewniają wystarczająco miejsca do zastosowania przycięcia obrazu w pionie przy zachowanej rozdzielczości 2.7K, w taki sposób aby materiał był zoptymalizowany dla wyświetlaczy smartfonów. 

   

   

   

   

  MasterShots

  Tryb MasterShots pozwala dronowi na DJI Air 3 na przeprowadzenie zróżnicowanych ruchów kamery, nagranie kilku oraz wyedytowanie ich z pomocą muzyki, przycięć i efektów, w celu utworzenia ciekawego materiału. 

   

   

   

   

  Hyperlapse

  Przy tworzeniu ruchomego materiału timelapse, zarówno w poziomie 4K jak i w pionie 2.7K, można skorzystać z czterech opcji - Free, Circle, Course Lock oraz Waypoint. 

   

   

   

   

  Slow Motion

  Po wybraniu trybu 4K/100fps otrzymamy bezpośrednio film w slow-motion 4x. 

   

   

   

   

  Tryb nocny 

  Dzięki zaawansowanemu algorytmowi redukcji szumów, DJI Air 3 zagrać materiał wolny od szumów w rozdzielczości 4K/30fps w słabych warunkach oświetleniowych lub nawet w nocy.

   

   

   

   

  SmartPhoto 3.0

  W trybie pojedynczego zdjęcia, Air 3 korzysta domyślnie z opcji SmartPhoto 3.0, która automatycznie dostosowuje parametry HDR, Hyperlight oraz rozpoznania sceny, w celu utworzenia lepszej jakości obrazu. W formacie HDR DNG, kamera może zarejestrować większą rozpiętość tonalną z wbudowanym podbiciem kontrastu.

   

  QuickTransfer

  Dzięki opcji QuickTransfer, możliwe jest pobieranie zdjęć i filmów z drona na urządzenie mobilne poprzez połączenie bezprzewodowe, co oszczędza czas i energię. 

   

   

  Aplikacja LightCut

  Dron DJI Air 3 może połączyć się bezprzewodowo z aplikacją LightCut na smartfonie, w celu uzyskania dostępu do kreatywnych opcji, takich jak One-Tap Edit, czy Tilt-Shift Effects. Nie ma potrzeby ściągania całego materiału podczas procesu edycji, co pomaga zachować miejsce w pamięci urządzenia. 

   

  One-Tap Edit

  Automatyczny wybór klipów w oparciu o kompozycję i trasę lotu oraz automatyczny dobór optymalnych szablonów i efektów dźwiękowych, w celu szybkiego i łatwego wygenerowania  filmu. 

   

   

   

   

  Tilt-Shift Effects

  Opcja ta pozwala na zastosowanie efektu Tilt-Shift za jednym dotknięciem. 

   

   

   

   

  Lot po punktach

  Po raz pierwszy w serii DJI Air, w dronie DJI Air 3 dostępna jest funkcja Waypoint Flight, czyli lotu po punktach. Dzięki niej możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie trasy lotu i ustawienie parametrów nagrywania, w celu uzyskania trudnych ruchów kamery i dynamicznych filmów, tworzonych w jednym ujęciu. Możliwy jest też zapis tras lotu i powtarzanie tych samych przelotów z dużą precyzją w późniejszym czasie, co pozwala na np. ujęcia Timelapse o wydłużonym czasie, takie jak przejścia między nocą a dniem, czy porami roku.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Dron

  Masa startowa 720 g
  Wymiary Złożony (bez śmigieł): 207 x 100,5 x 91,1 mm (D x S x W);
  Rozłożony (bez śmigieł): 258,8 x 326 x 105,8 mm (D x S x W);
  Maks. prędkość wznoszenia 10 m/s
  Maks. prędkość opadania 10 m/s
  Maks. prędkość (na poziomie morza, bez wiatru) 21 m/s; 19 m/s w regionach UE
  Maks. pułap 6000 m
  Maks. czas lotu 46 min

  *Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 28,8 km/h, w środowisku bezwietrznym, na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
  Maks. czas zawisu 42 min

  *Zmierzono podczas zawisu w środowisku bezwietrznym, na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi jako 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
  Maks. dystans lotu 32 km
  Maks. odporność na wiatr 12 m/s
  Maks. kąt nachylenia 35°
  Temperatura pracy Od -10°C do 40°C
  GNSS GPS + Galileo + BeiDou
  Zakres dokładności zawisu Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
  ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS);
  Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym); ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej dokładności);
  Pamięć wewnętrzna 8 GB

   

   

  Kamera

  Matryca Kamera szerokokątna: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP;
  Kamera ze średnim teleobiektywem: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP;
  Obiektyw Kamera szerokokątna:

  Pole widzenia (FOV): 82°;
  Ogniskowa równoważna: 24 mm;
  Przysłona: f/1.7; Focus: od 1 m do ∞;

  Kamera ze średnim teleobiektywem:

  Pole widzenia (FOV): 35°;
  Ogniskowa równoważna: 70 mm;
  Przysłona: f/2.8; Focus: od 3 m do ∞;
  Zakres ISO Wideo:

  Normal i Slow Motion: 100-6400 (Normal);
  100-1600 (D-Log M);
  100-1600 (HLG);
  Night: 100-12800 (Normal);

  Zdjęcia: 100-6400;
  Czas otwarcia migawki Kamera szerokokątna:

  Zdjęcia 12 MP: 1/16000-2 s (2-8 s w przypadku symulowanej długiej ekspozycji);
  Zdjęcia 48 MP: 1/8000-2 s;

  Kamera ze średnim teleobiektywem:

  Zdjęcia 12 MP: 1/16000-2 s (2-8 s w przypadku symulowanej długiej ekspozycji);
  Zdjęcia 48 MP: 1/8000-2 s;
  Maks. rozmiar obrazu Kamera szerokokątna: 8064x6048;
  Kamera ze średnim teleobiektywem: 8064x6048;
  Tryby fotografowania Kamera szerokokątna:

  Single Shot: 12 MP i 48 MP;
  Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek; 48 MP, 3/5 klatek;
  AEB: 12 MP i 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV;
  Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s;

  Kamera ze średnim teleobiektywem:

  Single Shot: 12 MP i 48 MP;
  Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek; 48 MP, 3/5 klatek;
  AEB: 12 MP i 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV;
  Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s;
  Format zdjęć JPEG/DNG (RAW)
  Rozdzielczość wideo Kamera szerokokątna:

  H.264 / H.265
  4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/100*FPS;
  FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/100*/200*FPS;
  2.7K Vertical Shooting: 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
  FHD Vertical Shooting: 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

  Kamera ze średnim teleobiektywem:

  H.264 / H.265

  4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/100*FPS;
  FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/100*/200*FPS;
  2.7K Vertical Shooting: 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
  FHD Vertical Shooting: 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

  *Liczba klatek na sekundę podczas nagrywania. Odpowiedni materiał wideo będzie odtwarzany jako film slow-motion. 4K/100FPS obsługuje jedynie kodek H.265.
  Format wideo MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
  Max. bitrate wideo H.264 / H.265: 150 Mb/s
  Obsługiwany system plików exFAT
  Profil kolorów i metoda próbkowania Kamera szerokokątna:

  Normal: 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265);
  HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265);

  Kamera ze średnim teleobiektywem:

  Normal: 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265);
  HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265);
  Zoom cyfrowy Kamera szerokokątna: 1-3x;
  Kamera ze średnim teleobiektywem: 3-9x;

   

   

  Gimbal

  Stabilizacja 3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll, pan)
  Zakres mechaniczny Tilt: od -135° do 70°;
  Roll: od -50° do 50°;
  Pan: od -27° do 27°;
  Zakres kontroli Tilt: od -90° do 60°;
  Pan: od -5° do 5°;
  Maks. prędkość kontroli (tilt) 100°/s
  Zakres wibracji ±0.0037°

   

   

  System czujników

  Rodzaj czujników Wielokierunkowy podwójny system wizyjny uzupełniony czujnikiem podczerwieni umieszczonym na spodzie drona.
  Przedni Zakres pomiaru: 0,5-18 m;
  Zakres wykrywania: 0,5-200 m;
  Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
  Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;
  Tylny Zakres pomiaru: 0,5-18 m;
  Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
  Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;
  Boczny Zakres pomiaru: 0,5-30 m;
  Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
  Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;
  Górny Zakres pomiaru: 0,5-18 m;
  Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s;
  Pole widzenia (FOV): 72° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony;
  Dolny Zakres pomiaru: 0,3-14 m;
  Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s;
  Pole widzenia (FOV): 106° z przodu i z tyłu;
  90° z lewej i z prawej strony;
  Środowisko pracy Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: Powierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15);
  Dolny: Powierzchnie z wyraźnymi wzorami, współczynnik odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, drzewa, ludzie) i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15);
  Czujnik podczerwieni 3D Zakres pomiaru: 0,1-8 m (współczynnik odbicia > 10%);
  Pole widzenia (FOV): 60° z przodu i z tyłu, 60° z lewej i z prawej strony;

   

   

  Transmisja

  System transmisji wideo O4
  Jakość podglądu na żywo Aparatura sterująca: 1080p/30FPS, 1080p/60FPS
  Częstotliwość pracy 2,4000-2,4835 GHz;
  5,170-5,250 GHz;
  5,725-5,850 GHz;

  *Częstotliwość 5,170-5,250 GHz może być używana tylko w tych krajach i regionach, gdzie jest to dozwolone przez lokalne przepisy.
  Moc nadajnika (EIRP) 2.4 GHz: < 20 dBm (CE);
  5.1 GHz: < 23 dBm (CE);
  5.8 GHz: < 14 dBm (CE);
  Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń) FCC: 20 km;
  CE: 10 km;

  *Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji podczas lotu w jedną stronę i bez powrotu dla każdego standardu. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji.
  Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami) Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
  Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 4-10 km;
  Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-20 km;

  *Przetestowano w zgodności ze standardem FCC w środowiskach wolnych od przeszkód, z typowymi zakłoceniami. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia i nie gwarantują rzeczywistego zasięgu transmisji.
  Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami) Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
  Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km;

  *Przetestowano w zgodności ze standardem FCC w środowiskach z przeszkodami i typowymi niskimi zakłóceniami. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia i nie gwarantują rzeczywistego zasięgu transmisji.
  Maks. prędkość pobierania O4: 10 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N2);
  10 MB/s (z DJI RC 2);
  Wi-Fi 5: 30 MB/s*;

  *Zmierzono w środowisku laboratoryjnym z niewielkimi zakłóceniami, w krajach, gdzie możliwe jest korzystanie z zarówno 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.
  Najniższe opóźnienie Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms*

  *W zależności od rzeczywistego środowiska i używanego urządzenia mobilnego."
  Antena 6 anten, 2T4R

   

   

  Wi-Fi

  Protokół 802.11 a/b/g/n/ac
  Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz;
  5.725-5.850 GHz;
  Moc nadajnika (EIRP) 2.4 GHz: < 20 dBm (CE);
  5.8 GHz: < 14 dBm (CE);

   

   

  Bluetooth

  Protokół Bluetooth 5.2
  Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz
  Moc nadajnika (EIRP) < 10 dBm

   

   

  Akumulator

  Pojemność 4241 mAh
  Waga Ok. 267 g
  Napięcie nominalne 14,76 V
  Maks. napięcie ładowania 17 V
  Rodzaj Li-ion 4S
  Energia 62,6 Wh
  Temperatura ładowania Od 5°C do 40°C
  Czas ładowania Ok. 80 min (z ładowarką DJI 65W);
  Ok. 60 min (z zasilaczem DJI 100W USB-C i hubem do ładowania);

   

   

  Ładowarka

  Wejście Ładowarka DJI 65W: 100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2 A;
  Zasilacz DJI 100 W USB-C: 100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2,5 A;
  Wyjście Ładowarka DJI 65W:

  USB-C
  5 V, 5 A;
  9 V, 5 A;
  12 V, 5 A;
  15 V, 4,3 A;
  20 V, 3,25 A;
  5-20 V, 3,25 A;

  USB-A:

  5 V, 2 A;

  Zasilacz DJI 100W

  USB-C: Maks. 100 W (moc całkowita);

  *Gdy używane są oba porty, maksymalna moc wyjściowa jednego portu wynosi 82 W, a ładowarka będzie dynamicznie rozdzielać moc wyjścową między oba porty w zależności od obciążenia.
  Moc znamionowa Ładowarka DJI 65W: 65 W;
  Zasilacz DJI 100W USB-C: 100 W;

   

   

  Hub do ładowania akumulatorów

  Wejście USB-C: 5-20 V, maks. 5 A;
  Wyjście (akumulacja mocy) Port akumulatora: 12-17 V, 3,5 A;
  Wyjście (ładowanie) Port akumulatora: 12-17 V, maks. 5 A;
  Wyjście (USB) USB-C:

  5 V, 3 A;
  9 V, 5 A;
  12 V, 5 A;
  15 V, 5 A;
  20 V, 4.1 A;
  Sposób ładowania Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów.
  Kompatybilność Inteligentny akumulator DJI Air 3

   

   

  Przechowywanie plików

  Zalecane karty microSD SanDisk Extreme PRO 32GB V30 U3 A1 microSDHC;
  Lexar 1066x 64GB V30 U3 A2 microSDXC;
  Lexar 1066x 128GB V30 U3 A2 microSDXC;
  Lexar 1066x 256GB V30 U3 A2 microSDXC;
  Lexar 1066x 512GB V30 U3 A2 microSDXC;
  Kingston Canvas GO! Plus 64GB V30 U3 A2 microSDXC;
  Kingston Canvas GO! Plus 128GB V30 U3 A2 microSDXC;
  Kingston Canvas React Plus 64GB V90 U3 A1 microSDXC;
  Kingston Canvas React Plus 128GB V90 U3 A1 microSDXC;
  Kingston Canvas React Plus 256GB V90 U3 A1 microSDXC;
  Samsung EVO Plus 512GB V30 U3 A2 microSDXC;

   

   

  Aparatura sterująca DJI RC-N2

  Model RC151
  Maks. czas pracy Bez ładowania urządzenia mobilnego: 6 h;
  Podczas ładowania urządzenia mobilnego: 3,5 h;
  Maks. rozmiar kompatybilnego urządzenia mobilnego 180 x 86 x 10 mm (D x S x W)
  Temperatura pracy Od -10°C do 40°C
  Temperatura ładowania Od 5°C do 40°C
  Czas ładowania 2,5 h
  Sposób ładowania Zaleca się korzystanie z ładowarki 5 V / 2 A.
  Pojemność akumulatora 5200 mAh
  Rodzaj akumulatora 18650 Li-ion
  Wymiary 104,22 x 149,95 x 45,25 mm (D x S x W)
  Waga 375 g
  Obsługiwane typy portów urządzeń mobilnych Lightning, USB-C, Micro USB

  *Aby skorzystać z urządzenia z portem micro USB, niezbędny jest kabel DJI RC-N1 RC (ze standardowym złączem micro USB), który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.
  Częstotliwość pracy transmisji wideo 2,4000-2,4835 GHz;
  5,170-5,250 GHz;
  5,725-5,850 GHz;
  Moc nadajnika transmisji wideo (EIRP) 2,4 GHz: < 20 dBm (CE);
  5,1 GHz: < 23 dBm (CE);
  5,8 GHz: < 14 dBm (CE);

   

   

   

   

   

   

  • DJI Air 3 x1
  • Śmigła Low-Noise do DJI Air 3 (para) x6
  • Osłona gimbala DJI Air 3 x1
  • Aparatura sterująca DJI RC-N2 x1
  • Kabel do aparatury sterującej DJI RC-N2 (złącze USB-C) x1
  • Kabel do aparatury sterującej DJI RC-N2 (złącze Lightning) x1
  • Hub do ładowania akumulatorów DJI Air 3 x1
  • Kabel USB-C x1
  • Akumulator do DJI Air 3 x3
  • Torba na ramię DJI x1