DJI Terra Pro - Dożywotnia Licencja (1 urządzenie)

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Towar dostępny na zamówienie Towar dostępny na zamówienie
  • 18 899,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

  OPIS DODATKOWY

  DJI Terra Pro - dożywotnia licencja na jedno urządzenie.

  DJI Terra to łatwe w obsłudze oprogramowanie do mapowania terenu, zaprojektowane w celu pomocy profesjonalistom w przekształceniu rzeczywistych obiektów w ich cyfrowe odpowiedniki. Terra jest kompatybilna z quadrocopterem Phantom 4 RTK oraz innymi dronami Phantom serii 4. Wersja Pro, w odróżnieniu od wersji Advanced, posiada możliwość planowania misji 3D i funkcję rekonstrukcji 3D.

  Zastosowanie

   

  Bezpieczeństwo publiczne

   

  Zbieranie kluczowych danych o terenie działań w krótkim czasie

  Budownictwo

   

  Precyzyjny pomiar, zbieranie i analiza danych o projekcie

  Infrastruktura

   

  Szczegółowa inspekcja złożonych struktur

  Rolnictwo

   

  Zbieranie dogłębnych danych analitycznych o uprawach

  Filmowanie

   

  Optymalizowanie prewizualizacji w celu ułatwienia planu pracy ekipy filmowej

   

   

  Typy planowania misji

  Planowanie po punktach


  Misja po punktach (ang. waypoints) polega na stworzeniu wydajnego planu lotu z wykorzystaniem predefiniowanych punktów o zmiennych parametrach (pułap, prędkość, kąt nachylenia gimbala, usytuowanie przodu wielowirnikowca itp.). W przypadku bardziej złożonych misji, wymagających większego przywiązania do szczegółów, możliwe jest wykorzystanie 3D Flight Visualization (wizualizacja 3D) w celu zaprojektowania i zasymulowania zadań na istniejącym modelu 3D.

  Planowanie misji obszarowej


  Misja obszarowa (ang. area) pozwala na utworzenie skomplikowanych misji autonomicznych za kilkoma naciśnięciami ekranu. Dzięki temu możliwe jest łatwe zebranie danych zdjęciowych, używanych później do utworzenia całej gamy map lub modeli.

  Planowanie misji z pochylonym sensorem


  Kiedy kluczowymi wartościami są dokładność i szczegółowość, możliwe jest zastosowanie misji z pochylonym sensorem (ang. Oblique). Ten typ misji pozwala na stworzenie bogatego modelu 3D poprzez dostosowanie kąta nachylenia kamery w osi pionowej, co pomaga w uchwyceniu każdego detalu obiektu.

  Mapowanie

  Mapowanie w czasie rzeczywistym


  Z pomocą mapowania w czasie rzeczywistym możliwe jest szybkie utworzenie ortomozaiki 2D danego terenu podczas lotu. Rozwiązanie to jest idealne do tworzenia szczegółowych tras przelotu, ale przydaje się również podczas operacji, które wymagają szybkiego podjęcia decyzji.

  Rekonstrukcja 2D


  Generowanie ortomozaiki o wysokiej rozdzielczości, pozwalającej na otrzymanie szczegółowych i dokładnych pomiarów podczas każdego kluczowego projektu.

  Rekonstrukcja 3D


  Otrzymywanie ostrego i realistycznego odwzorowania obiektu lub terenu do szeregu zadań przemysłowych, czy mowa o rekonstrukcji wypadku, czy o śledzeniu postępów prac dużych projektów budowlanych.

  Analiza danych

  Pomiary 2D i 3D


  Wyciąganie kluczowych wymiarów z szerokiej gamy obiektów za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi analitycznych, pracujących na danych pomiarowych z wyznaczonych wymiarów liniowych, obszarowych i objętościowych.

  Adnotacje


  Edycja etykiet wymiarów na istniejących modelach, używana w celu raportowania i poprawy komunikacji podczas trwającego projektu.

  Inspekcja zdjęć


  Możliwość dokonania szczegółowej inspekcji pojedynczych zdjęć modelu, w celu wyszczególnienia krytycznych elementów w rzeczywistości.   

   

  Polecamy produkty