DJI Osmo Mobile 6

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Dostępność: Brak towaru

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 849,00 zł brutto
 • 799,00 zł
 • szt.
  Niedostępny

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Oblicz_raty_duckblue
 • DJI Osmo Mobile 6

  DJI Osmo Mobile to kolejna generacja 3-osiowych gimbali ręcznych do smartfonów. Nowy model cechuje kompaktowość i lekkość konstrukcji z wbudowanym wysięgnikiem teleskopowym. Magnetyczne mocowanie oraz funkcja włączania gimbala po jego rozłożeniu, pozwalają szybko rozpocząć nagrywanie. Osmo Mobile 6 posiada też zaawansowany system śledzenia obiektów ActiveTrack 5.0 oraz wiele automatycznych trybów, ułatwiających nagrywanie.

   

   

  Przenośny i kompaktowy

  Kompaktowa i składana konstrukcja sprawi, że bez trudu zmieści się on nawet w niewielkim plecaku, będąc zawsze pod ręką. Magnetyczny uchwyt na telefon pozwoli w kilka sekund zamontować w nim smartfon i swobodnie rozpocząć nagrywanie.

   

   

  Szybki start

  Po rozłożeniu Osmo Mobile 6 włączy się automatycznie, co pozwoli na szybkie nagrywanie smartfonem, bez zbędnego oczekiwania na uruchomienie się urządzenia. Po sparowaniu z telefonem automatycznie uruchomi się również aplikacja DJI Mimo.

   

   

  3-osiowa stabilizacja

  Dzięki 3-osiowej stabilizacji możesz uchwycić płynne ujęcia w ruchu bez utraty jakości. Osmo Mobile 6 integruje zaawansowaną technologię stabilizacji DJI, która pozwala bez wysiłku uzyskiwać doskonałe, pozbawione drgań materiały.

   

   

  Płynne sterowanie

  Wbudowany w Osmo Mobile 6 nowy panel sterowania pozwala na szybkie sprawdzenie statusu systemu, poziomu naładowania akumulatora czy trybu pracy. Pozwala również na łatwiejsze przełączanie się pomiędzy czterema trybami.

   

   

  Tryby nagrywania

  Wybierz tryb Follow do nagrywania filmów do góry, na dół i po przekątnej. Gimbal zachowuje w nim stabilność na osi roll i podąża za ruchami stabilizatora na osiach tilt i pan. Tilt Lock pozwala na okrążanie obiektów i nagrywanie w poziomie, podążając za ruchami gimbala w osi pan. FPV pozwoli na dynamiczne ujęcia z widoku pierwszej osoby, a spin shot pozwala na kontrolę obrotów kamery za pomocą joysticka, by móc tworzyć dynamiczne ujęcia push i pull, a także do wykonywania ruchów pod dużym kątem.

   

  Kontrola za pomocą pokrętła

  Nowe pokrętło w Osmo Mobile 6 pozwoli Ci na sterowanie ostrością i zoomem bez większego wysiłku. Wystarczy kilka precyzyjnych obrotów, by podnieść jakoś nagrywanego filmu lub dodać dynamiczne ujęcie. Dostosowuj ogniskową, wygodnie zaplanuj kompozycję i zyskaj na precyzyjnej kontroli, poprzez jedno wciśnięcie pokrętła i przejście w tryb ręcznej kontroli ostrości.

   

   

  Inteligentne tryby

  Z funkcją Timelapse, Motionlapse i Hyperlapse zapanujesz nad czasem i przestrzenią tworzonego materiału i połączysz najważniejsze momenty w jeden płynny film. Dynamic Zoom pozwoli na rozciąganie i zawężanie się obrazu. Z Gesture Control wykonasz selfie czy rodzinną fotkę za pomocą ruchu ręki. Panorama w trzech trybach 3x3, 240° i CloneMe pozwoli na uchwycenie każdego krajobrazu na zjawiskowym zdjęciu.

   

   

  Wbudowany wysięgnik

  Uwzględnij wszystkich w kadrze, dzięki wbudowanemu wysięgnikowi. Zwiększ zasięg swojej ręki i uchwyć jeszcze więcej: osoby, zwierzęta lub krajobraz w tle.

   

   

  Szybki tryb portretowy

  Płynnie przełączaj się między trybem krajobrazowym i portretowym, po prostu naciskając dwukrotnie dedykowany przycisk.

   

   

  Podążanie za obiektem

  ActiveTrack 5.0 utrzyma wybrany przez Ciebie obiekt w centrum kadru, umożliwiając Ci stabilne śledzenie nawet na większych odległościach. 

   

  Asystent Vlogerów

  Osmo Mobile 6 sprawdzi się dla każdego, kto prowadzi własny vlog, dostarczając komplet pomocnych narzędzi i rozwiązań. W oddzielnej sprzedaży dostępne jest oświetlenie LED z magnetyczną klamrą DJI oraz przenośny system audio DJI Mic, które pozwolą Ci przygotować się na każdą sytuację.

   

  Aplikacja DJI Mimo

  Stwórz profesjonalny materiał nawet bez doświadczenia, dzięki wbudowanym w aplikację samouczkom. Pomogą Ci one zapanować nad każdą funkcją i rozpocząć nagrywanie bez żadnych przeszkód. Za dopasowanie sekwencji ujęć będzie odpowiadać dedykowany tryb Shot Guides, który automatycznie rozpozna określony scenariusz i podpowie najlepsze rozwiązanie.

   

   

  Aplikacja LightCut

  Kolejnym dodatkiem jest aplikacja LightCut, która dodatkowo pozwoli Ci edytować materiały za jednym kliknięciem, wykorzystując do tego sztuczną inteligencję. Sprytne rozwiązania zostały dodatkowo wyposażone w ciekawe szablony, które uatrakcyjnią każdy materiał. Z LightCut edycja jest wyjątkowo prosta i przyjazna użytkownikom.

   

   

   

   

   

   

     Ogólne

  Wymiary

  "Po rozłożeniu: 276 x 111,5 x 99 mm (D x S x W);

  Po złożeniu: 189 x 84,5 x 44 mm (D x S x W)"

  Waga "Gimbal: ok. 309 g
  Magnetyczny uchwyt na telefon: ok. 31 g"
  Waga kompatybilnego telefonu 170-290 g
  Grubość kompatybilnego telefonu 6,9-10 mm
  Szerokość kompatybilnego telefonu 67-84 mm

   

  Akumulator

  Typ Li-Po 2S
  Pojemność 1000 mAh
  Energia 7,74 Wh
  Temperatura ładowania 5°C - 40°C (41°F - 104°F)
  Temperatura pracy 0°C - 40°C (32°F - 104°F)
  Czas pracy Ok. 6 h 24 min (zmierzono w idealnych warunkach z całkowicie wyważonym gimbalem)
  Czas ładowania Ok. 1 h 24 min (zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki USB-C o mocy 10 W)
  Port ładowania gimbala USB-C

   

  Gimbal

  Zakres mechaniczny

  "Pan: -161,64° do 173,79°;

  Roll: -120,30° do 211,97°;

  Tilt: -101,64° do 78,55°"

  Maks. prędkość kontroli 120°/s

   

  Łączność bezprzewodowa

  Bluetooth 5.1

   

  Oprogramowanie

  Aplikacja DJI Mimo

   

  Statyw z uchwytem

  Wymiary

  Długość: 138 mm;

  Średnica: 32 mm

  Waga Ok. 71 g

   

   

   

   

  • Osmo Mobile 6 x1
  • Magnetyczny uchwyt na telefon DJI OM Magnetic Phone Clamp 3 x1
  • Statyw z uchwytem x1
  • Kabel zasilania x1