DJI Avata 2 Fly More Combo z trzema akumulatorami

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Dostępność: Towar oczekuje na dostawę

 • Historia ceny
 • 5 599,00 zł
 • szt.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Oblicz_raty_duckblue
 • PRODUKT DOSTĘPNY W PRZEDSPRZEDAŻY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ JEST UZALEŻNIONA OD DOSTAW PRODUCENTA.

  DJI Avata 2 Fly More Combo z trzema akumulatorami

  W zestawie DJI Avata 2 Fly More Combo znajduje się m.in. kontroler lotu DJI Motion 3, gogle DJI Goggles 3 oraz 3 akumulatory.

  DJI Avata 2 to druga generacja popularnego drona typu cinewhoop, cechująca się m.in. matrycą CMOS 1/1,3", szerokim polem widzenia 155°, możliwością kręcenia filmów 4K/60FPS HDR, czasem lotu do 23 minut, czy zasięgiem do 10 km. Dzięki kompatybilności z nowym kontrolerem DJI Motion 3, Avata 2 może wykonywać łatwe akrobacje. Współpraca z goglami DJI Goggles 3 pozwala natomiast m.in. na wykorzystanie funkcji Real View PiP, aby mieć podgląd zarówno na widok z kamery, jak i na otoczenie.

   

  Łatwe akrobacje

  Dzięki kontrolerowi DJI Motion 3, DJI Avata 2 może wykonywać skomplikowane akrobacje za naciśnięciem jednego przycisku. Nagrywanie skomplikowanych ujęć z perspektywy FPV jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

  One-Push Flip

  Obrót 360° w osi przód/tył

  One-Push Roll

  Obrót 360° w osi lewo/prawo

  One-Push 180° Drift

  Szybki obrót o 180° w osi Yaw i rozpoczęcie oddalania się od mijanego obiektu

  Zaawansowane manewry

  Podczas korzystania z aparatury sterującej DJI FPV Remote Controller 3 (dostępnej osobno), możliwe jest włączenie trybu manualnego w celu wykonania bardziej skomplikowanych manewrów. 

   

  Aplikacja DJI Store

  Aplikacja DJI Store została zaktualizowana o drona DJI Avata 2 w trybie Virtual Flight, co daje podgląd na możliwości nowego urządzenia. Dzięki nowym scenariuszom i zadaniom, możliwe jest łatwe i bezpieczne zapoznanie się z nowym dronem Avata 2.

     Szerokie pole widzenia

  Dzięki polu widzenia 155° i zwinności drona Avata 2, możliwe jest tworzenie dynamicznych ujęć np. z niskich przelotów.


   

  Sensor CMOS 1/1.3-cala

  Większy sensor CMOS 1/1.3-cala posiada wyższą rozpiętość tonalną i lepsze parametry do pracy w słabych warunkach oświetleniowych.


   

  Nowy wymiar immersji

  Filmy 4K/60fps HDR

  DJI Avata 2 jest w stanie kręcić filmy HDR w rozdzielczości 4K i 60 klatkach. Za pomocą gogli, możliwe jest dostosowanie ostrości i redukcji szumów trybu HDR. 

   

   

  RockSteady 

  Dzięki algorytmowi stabilizacji RockSteady, Avata 2 może nagrywać płynny, stabilny materiał nawet podczas lotu z dużą prędkością lub podczas wietrznej pogody. 

   

   

  HorizonSteady

  Algorytm HorizonSteady radzi sobie z obrotem horyzontu do 360°, zapewniając blokadę horyzontu nawet podczas szybkich manewrów. 

   

   

  Pole widzenia do 155°

  Avata 2 oferuje ultra-szerokie, szerokie i normalne pole widzenia, co można wykorzystać w wielu zróżnicowanych sytuacjach. 

   

   

  10-bitowy D-Log M

  10-bitowy tryb koloru D-Log M pozwala na zapis większej ilości informacji o kolorach i cieniach, a co za tym idzie na łatwiejszą postprodukcję. 
   

  Bezpieczeństwo lotu

  Ulepszona budowa osłon śmigieł sprawia, że Avata 2 jest lżejsza i bardziej zwrotna, co ułatwia nawigację w ciasnych przestrzeniach. Puszczenie akceleratora na kontrolerze Motion 3 lub naciśnięcie przycisku blokady sprawia, że dron się zatrzymuje, co daje większy spokój podczas nieprzewidzianych sytuacji. Automatyczny tryb powrotu z miejsce startu (RTH) jest aktywowany w przypadku, gdy stan naładowania akumulatora jest niski lub nastąpi utrata sygnału. 

   

   

  Zaawansowane pozycjonowanie

  Nowe, podwójne sensory szerokokątne realizują pozycjonowanie optyczne od dołu i z tyłu podczas lotu na niskim pułapie i wewnątrz, poprawiając stabilność i bezpieczeństwo. 

   

   

  Tryb Turtle

  Dzięki trybowi Turtle, Avata 2 może automatycznie obrócić się do właściwej pozycji, w przypadku gdy wyląduje na “plecach”.


   

  Zasilanie 

  DJI Avata 2 posiada maksymalny czas lotu do 23 minut i wsparcie dla szybkiego ładowania PD, dzięki czemu może znaleźć się w powietrzu jeszcze szybciej. Nowy, dwukierunkowy hub do ładowania ma możliwość przekierowania pozostałej energii z akumulatorów do jednego akumulatora o najwyższym stopniu naładowania. 


   

  System transmisji 

  System transmisji DJI O4 posiada system czterech anten, z dwoma nadajnikami i czterema odbiornikami, co zapewnia stabilny sygnał i daje możliwość transmisji o zasięgu do 10 kilometrów. Opóźnienie systemu może wynieść jedynie 24 milisekundy, jakość podglądu na żywo to 1080p/100fps, a maksymalny bitrate to 60 Mb/s. 


   

  Bezprzewodowe udostępnianie obrazu

  Obraz na żywo z gogli DJI Goggles 3 może być transmitowany bezprzewodowo do aplikacji DJI Fly na urządzeniu mobilnym, w zasięgu do 5 metrów.  

  Wbudowana pamięć

  DJI Avata 2 posiada wbudowaną pamięć o pojemności 46 GB, co przekłada się na przechowywanie ok. 90 minut filmu w rozdzielczości 1080p/60fps. Z pomocą połączenia Wi-Fi możliwy jest szybki transfer danych do urządzenia mobilnego, co przyspiesza edycję i udostępnianie materiału. 
  Aplikacja LightCut

  One-Tap Edit

  Automatyczny wybór klipów w oparciu o kompozycję i trasę lotu oraz automatyczny dobór optymalnych szablonów i efektów dźwiękowych, w celu szybkiego i łatwego wygenerowania filmu.

   

   

  Połączenie bezprzewodowe

  Kiedy dron Avata 2 jest połączony bezprzewodowo z aplikacją LightCut, możliwe jest przeglądanie zapisanego materiału z poziomu aplikacji oraz ich edycja bez potrzeby ściągania plików.  DJI Goggles 3

  DJI Goggles 3 to nowe gogle DJI, wyposażone w ekrany HD micro-OLED, wyróżniające się m.in. niskim opóźnieniem transmisji i funkcją Real View PiP (Picture-in-Picture). 

  Gogle DJI Goggles 3 mogą być sparowane z dronem DJI Avata 2 i kontrolerem DJI Motion 3, w celu intuicyjnej kontroli ruchami ciała. Lot dronem Avata 2 może być przeprowadzany za pomocą ruchów nadgarstka, bądź głowy. 


   

  Real View PiP

  Po dwukrotnym naciśnięciu bocznego panelu na goglach, Ekran przełącza się między interaktywnym interfejsem, a podglądem otoczenia na żywo, podczas gdy podgląd z drona wyświetla się w górnym lewym rogu. 


   

  Transmisja obrazu HD O4

  Gogle DJI Goggles 3 są wyposażone w najnowszy system transmisji O4 z 2 nadajnikami, 4 odbiornikami i 6 antenami, co zapewnia niską podatność na zakłócenia. Opóźnienie systemu może wynieść jedyne 24 ms, a jego zasięg wynosi do 10 km. Dodatkowo, system przełącza się automatycznie między pasmami 2.4 GHz i 5.8 GHz, zależnie od warunków, zapewniając stabilność sygnału. Maksymalny bitrate transmisji obrazu wynosi 60 Mb/s, co w połączeniu z technologią SyncSmooth przekłada się czysty, płynny obraz. 


   

  Komfort użytkowania

  Konstrukcja gogli DJI Goggles 3 opiera się na opasce czołowej, redukującej nacisk i przepuszczanie światła w okolicach nosa. 

     Odparowywanie

  Po włączeniu funkcji odparowania, wewnętrzny wentylator rozpędza się do maksymalnej prędkości, zapewniając czystość soczewek, nawet podczas dużych zmian temperatur, czy w warunkach dużej wilgotności. 


   

  Zintegrowany akumulator

  Konstrukcja, o równomiernie rozłożonej wadze 470 gramów, posiada akumulator wbudowany w tył opaski na głowę. Uwalnia to gogle od plączących się kabli i zapewnia swobodę ruchu. W pełni naładowany akumulator może pracować do 3 godzin. 

   

   

  Regulowane soczewki

  Soczewki w goglach można regulować w zakresie od -6.0 D do +2.0 D. Zmiany są widoczne na ekranie, co ułatwia i przyspiesza proces ustawiania soczewek. Gogle posiadają również niemiecki certyfikat komfortu wzroku TüV Rheinland Low Blue Light.
  Rozdzielczość ekranu

  1920×1080

  Typ ekranu

  Micro-OLED

  Częstotliwość odświeżania

  100 Hz

  Maksymalna jasność

  700 nitów

  Zakres dynamiczny ekranu

  50000:1

  Ilość soczewek

  5 par  Kursor AR

  W połączeniu z kontrolerem DJI Motion 3, możliwe jest użycie kursora AR to poruszania się w menu gogli. Kursor AR zapewnia łatwą i wydajną zmianę funkcji, czy ustawień i modyfikację specyfikacji transmisji. 


   

  Bezprzewodowy streaming

  Transmisja z drona DJI Avata 2 może być wyświetlana bezprzewodowo w aplikacji DJI Fly na urządzeniu mobilnych, po połączeniu gogli z urządzeniem za pomocą sieci Wi-Fi. Zasięg takiego połączenia to 5 metrów. Możliwy jest również import filmów panoramicznych i 3D na kartę SD i odtwarzanie ich w goglach. 

  Kompatybilność

  Gogle DJI Goggles 3, poza dronem DJI Avata 2, są także kompatybilne z dronami DJI Air 3 i DJI Mini 4 Pro. Wymienionymi dronami można również sterować za pomocą kontrolera DJI RC Motion 3. 
  DJI RC Motion 3

  Kontroler DJI Motion 3 pozwala na dynamiczne manewry za jednym naciśnięciem przycisku, zachowując przy tym prostotę obsługi. Kontrola drona odbywa się za pomocą jednej ręki i ruchów nadgarstka. 


   

  Kursor AR

  W połączeniu z kontrolerem DJI RC Motion 3, możliwe jest użycie kursora AR to poruszania się w menu gogli. Kursor AR zapewnia łatwą i wydajną zmianę funkcji, czy ustawień i modyfikację specyfikacji transmisji. 

  Kompaktowa konstrukcja 

  DJI RC Motion 3 jest lżejszy i mniejszy od poprzednika. Intuicyjne umiejscowienie przycisków funkcyjnych pozwala na łatwą kontrolę.


   

  Joystick

  W trybie normalnym, manipulowanie joystickiem odpowiada za zmianę pułapu czy zmianę orientacji drona w płaszczyźnie poziomej. 


   

  Łatwe akrobacje

  Dzięki kontrolerowi DJI RC Motion 3, DJI Avata 2 może wykonywać skomplikowane akrobacje za naciśnięciem jednego przycisku. Nagrywanie skomplikowanych ujęć z perspektywy FPV jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

   

  One-Push Flip

  Obrót 360° w osi przód/tył

  One-Push Roll

  Obrót 360° w osi lewo/prawo

  One-Push 180° Drift

  Szybki obrót o 180° w osi Yaw i rozpoczęcie oddalania się od mijanego obiektu  Dwustopniowy spust przyspieszenia

  DJI RC Motion 3 posiada nowy, dwustopniowy spust przyspieszenia, stworzony do precyzyjnej kontroli. Wciśnięcie spustu do połowy blokuje wysokość lotu drona, natomiast pełne wciśnięcie spustu zdejmuje blokadę wysokości, a dron zaczyna lecieć do przodu. Spust posiada również funkcję cofania. Wystarczy cofnąć spust podczas zawisu, aby dron zaczął lecieć do tyłu. 

  Inne funkcje

  Wciśnięcie przycisku blokady na kontrolerze DJI RC Motion 3 rozpoczyna hamowanie i zawis, zapewniając spokój w niespodziewanych sytuacjach. Krótkie wciśnięcie przycisku trybu przełącza pomiędzy trybem normalnym i sportowym, a długie wciśnięcie rozpoczyna procedurę powrotu w miejsce startu (RTH).

  Kompatybilność

  Kontroler DJI RC Motion 3, poza dronem DJI Avata 2, jest kompatybilny z dronami DJI Air 3 i DJI Mini 4 Pro. W połączeniu z goglami DJI Goggles 3, możliwa jest intuicyjna kontrola wymienionych dronów.

   

   

   

   

  Dron

  Masa startowa Ok. 377 g
  Wymiary 185 x 212 x 64 mm (D x S x W)
  Maks. prędkość wznoszenia 6 m/s (tryb Normal); 9 m/s (tryb Sport);
  Maks. prędkość opadania 6 m/s (tryb Normal); 9 m/s (tryb Sport);
  Maks. prędkość
  (poziom morza, bez wiatru)
  8 m/s (tryb Normal); 16 m/s (tryb Sport); 27 m/s (tryb Manual);
  *W regionach UE w trybie Manual dopuszczalny jest lot z prędkością nie większą niż 19 m/s.
  Maks. pułap startu 5000 m
  *Zmierzono w bezwietrznym otoczeniu podczas startu z wysokości 5000 m i wznoszenia się w pionie o 500 m, w trybie Sport i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 20%. 
  Maks. czas lotu Ok. 23 min
  *Zmierzono podczas lotu do przodu z prędkością 21,6 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. 
  Maks. czas zawisu Ok. 21 min
  *Zmierzono podczas zawisu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. 
  Maks. dystans lotu 13 km
  *Zmierzono podczas lotu do przodu z prędkością 43,2 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. 
  Maks. odporność na wiatr 10,7 m/s (Poziom 5)
  Temperatura pracy Od -10°C do 40°C
  GNSS GPS + Galileo + BeiDou
  Zakres dokładności zawisu Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem optycznym); ±0,5 m (z pozycjonowanie GNSS);
  Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem optycznym); ±1,5 m (z pozycjonowaniem GNSS);
  Pamięć wewnętrzna 46 GB

   

  Kamera

  Matryca 1/1,3″ Efektywne piksele: 12 MP
  Optyka Pole widzenia (FOV): 155°;
  Ogniskowa: 12 mm;
  Przysłona: f/2.8;
  Focus: od 0,6 m do ∞;
  Zakres ISO 100-25600 (Auto);
  100-25600 (Manual);
  Prędkość migawki Wideo: 1/8000-1/30 s;
  Zdjęcia: 1/8000-1/50 s;
  Maks. rozmiar obrazu 4000x2256 (16:9);
  4000x3000 (4:3);
  Tryby zdjęć Pojedyncze zdjęcie
  Format zdjęć JPEG
  Rozdzielczość wideo 4K (4∶3): 3840x2880@30/50/60FPS;
  4K (16∶9): 3840x2160@30/50/60FPS;
  2.7K (4∶3): 2688x2016@30/50/60FPS;
  2.7K (16∶9): 2688x1512@30/50/120FPS;
  1080p (4∶3): 1440x1080@30/50/120FPS;
  1080p (16∶9): 1920x1080@30/50/120FPS;
  Format wideo MP4 (H/264 / H.265)
  Maks. bitrate wideo 130 Mb/s
  Obsługiwany system plików exFAT
  Tryby kolorów Standard; D-Log M
  Pole widzenia kamery (FOV) Obsługa trybu normalnego, szerokokątnego i ultraszerokokątnego.
  Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) Obsługa RockSteady 3.0+ i HorizonSteady;
  Możliwość wyłączenia;
  *Gdy stabilizacja jest wyłączona, nagrania zarejestrowane w widoku szerokokątnym obsługują stabilizację offline Gyroflow.

   

  System czujników

  Rodzaj czujników Dolne i tyle pozycjonowanie optyczne
  Dolny Efektywna wysokość pomiaru ToF: 10 m;
  Precyzyjny zakres zawisu: 0,3-10 m;
  Zakres pomiaru: 0,3-20 m;
  Pole widzenia (FOV): w poziomie –78°, w pionie – 78°;
  Tylny Zakres pomiaru: 0,5-20 m;
  Pole widzenia (FOV): w poziomie – 78°, w pionie – 78°;
  Środowisko pracy Rozpraszające powierzchnie odbijające o wyraźnym wzorze, współczynnik odbicia rozproszonego > 20% (np. chodnik betonowy); Odpowiednie oświetlenie (luksy > 15, normalne warunki oświetlenia wewnętrznego);

   

  Transmisja wideo

  System transmisji wideo O4
  Jakość podglądu na żywo 1080p@30/50/60/100FPS
  Częstotliwość pracy 2,400-2,4835 GHz;
  5,170-5,250 GHz;
  5,725-5,850 GHz;
  *Częstotliwości 5,170-5,250 GHz oraz 5,725-5,850 GHz mogą być używane tylko w tych państwach i regionach, gdzie pozwalają na to obowiązujące przepisy prawne.
  Moc nadajnika (EIRP) 2,4 GHz:
  < 33 dBm (FCC);
  < 20 dBm (CE / SRRC / MIC);

  5,1 GHz:
  < 23 dBm (CE);

  5,8 GHz:
  < 33 dBm (FCC);
  < 30 dBm (SRRC);
  < 14 dBm (CE);
  Przepustowość łączności Maks. 60 MHz
  Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń) FCC: 13 km (zależy od maks. dystansu lotu drona); CE: 10 km; SRRC: 10 km; MIC: 10 km;
  *Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu w ramach każdego standardu.
  Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami) Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
  Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 4-10 km;
  Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-13 km;
  *Przetestowano zgodnie z normą FCC w środowisku wolnym od przeszkód, z typowymi zakłóceniami. 
  Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami) Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
  Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km; *Przetestowano zgodnie z normą FCC w środowisku z typowymi niskimi zakłóceniami. 
  Maks. prędkość pobierania Wi-Fi: 30 MB/s;
  *Pomiary przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych, przy niewielkich zakłóceniach, w krajach / regionach obsługujących częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków
  Najniższe opóźnienie Z DJI Goggles 3:
  Jakość transmisji wideo 1080p/100FPS: 24 ms;
  Jakość transmisji wideo 1080p/60FPS: 40 ms;
  Maks. bitrate wideo 60 Mb/s
  Anteny 4 anteny, 2T4R

   

  WiFi

  Standard 802.11 a/b/g/n/ac
  Częstotliwość robocza 2,400-2,4835 GHz;
  5,725-5,850 GHz;
  Moc nadajnika (EIRP) 2,4 GHz:
  < 20 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC);

  5,8 GHz:
  < 20 dBm (FCC/SRRC);
  < 14 dBm (CE);

   

  Bluetooth

  Standard Bluetooth 5.0
  Częstotliwość robocza 2,400-2,4835 GHz
  Moc nadajnika (EIRP) < 10 dBm

   

  Akumulator

  Pojemność 2150 mAh
  Waga Ok. 145 g
  Napięcie standardowe 14,76 V
  Maks. napięcie ładowania 17 V
  Typ akumulatora Li-ion
  Energia 31,7 Wh @ 0,5 C
  Temperatura ładowania Od 5°C do 40°C
  Czas ładowania Z hubem do ładowania (maksymalna moc ładowania 60 W):
  Od 0% do 100%: ok. 45 min; Od 10% do 90%: ok. 30 min;
  Bezpośrednie ładowanie drona (maksymalna moc ładowania 30 W):
  Od 0% do 100%: ok. 88 min; Od 10% do 90%: ok. 60 min;

   

  Ładowarka

  Zalecana ładowarka Ładowarka DJI 65 W;
  Ładowarka samochodowa DJI 65 W;
  Ładowarka USB

   

  Hub do ładowania

  Wejście 5-20 V, maks. 3 A
  Prąd wyjściowy Maks. 65 W
  Wyjście (ładowanie) Maks. 17 V
  Wyjście (USB) 5 V, 2 A
  Sposób ładowania Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów
  Kompatybilność Akumulator DJI Avata 2

   

  Pamięć

  Zalecane karty microSD SanDisk Extreme PRO 32GB U3 A1 V30 microSDHC;
  Lexar Professional 1066x 64GB U3 A2 V30 microSDXC;
  Lexar Professional 1066x 128GB U3 A2 V30 microSDXC;
  Lexar Professional 1066x 256GB U3 A2 V30 microSDXC;
  Lexar Professional 1066x 512GB U3 A2 V30 microSDXC;
  Kingston CANVAS Go! Plus 64GB U3 A2 V30 microSDXC;
  Kingston CANVAS Go! Plus 128GB U3 A2 V30 microSDXC;
  Kingston CANVAS React Plus 64GB U3 A1 V90 microSDXC;
  Kingston CANVAS React Plus 128GB U3 A1 V90 microSDXC;
  Kingston CANVAS React Plus 256GB U3 A1 V90 microSDXC;
  Samsung EVO Plus 512GB U3 A2 V30 microSDXC;
     

   

  GOGGLES 3 - OGÓLNE

  Model  TKGS3
  Waga  Ok. 470g (z akumulatorem)
  Wymiary Anteny złożone: 170×109×112 mm (dł. x szer. x wys.)
  Anteny rozłożone: 205×109×112 mm (dł. x szer. x wys.)
  Rozmiar pojedynczego ekranu 0,49 cala
  Rozdzielczość (jeden ekran) 1920×1080
  Częstotliwość odświeżania Do 100 Hz
  Odległość między soczewkami 56-72 mm
  Zakres korekcji od -6.0 D do +2.0 D
  Pole widzenia (FOV) jednego ekranu 44°
  Format Video MOV
  Obsługiwane formaty Video i Audio MP4, MOV (kodowanie: H.264, H.265; audio: AAC, PCM)
  Video panoramiczne: panoramy sferyczne 2D
  Video 3D: Half-Side-by-Side (HSBS), Full-Side-by-Side (FSBS), Half Over-Under (HOU), Full Over-Under (FOU).
  Maks. specyfikacja Video: 4K/60fps
  Pole widzenia (FOV) Real View 44°
  Temperatura pracy od -10°C do 40°C
  Zasilanie Wbudowany akumulator
  Obsługiwane karty SD microSD (pojemność do 512 GB)
  Rekomendowane karty microSD SanDisk Extreme PRO 32GB U3 A1 V30 microSDHC
  Lexar 1066x 64GB U3 A2 V30 microSDXC
  Lexar 1066x 128GB U3 A2 V30 microSDXC
  Lexar 1066x 256GB U3 A2 V30 microSDXC
  Lexar 1066x 512GB U3 A2 V30 microSDXC
  Kingston Canvas Go! Plus 64GB U3 A2 V30 microSDXC
  Kingston Canvas Go! Plus 128GB U3 A2 V30 microSDXC
  Kingston Canvas React Plus 64GB U3 A1 V90 microSDXC
  Kingston Canvas React Plus 128GB U3 A1 V90 microSDXC
  Kingston Canvas React Plus 256GB U3 A1 V90 microSDXC
  Samsung EVO Plus 512GB U3 A2 V30 microSDXC

   

  GOGGLES 3 - TRANSMISJA OBRAZU

  Transmisja Gogle automatycznie wybierają odpowiedni firmware, zgodnie z systemem transmisji drona.
  DJI Avata 2: DJI O4
  Częstotliwość pracy 2.4000-2.4835 GHz
  5.150-5.250 GHz
  5.725-5.850 GHz
  Moc nadajnika (EIRP)

  2.4 GHz:
  < 33 dBm (FCC)
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)


  5.1 GHz:
  < 23 dBm (CE)


  5.8 GHz:
  < 33 dBm (FCC)
  < 30 dBm (SRRC)
  < 14 dBm (CE)

  Opóźnienie DJI Avata 2:
  1080p/100fps: do 24 ms
  ‌1080p/60fps: do 40 ms
  Maks. zasięg transmisji DJI Avata 2:
  13 km (FCC); 10 km (CE/SRRC/MIC)
  Maks. bitrate Video 60 Mb/s

   

  GOGGLES 3 - BLUETOOTH

  Protokół Bluetooth 5.0
  Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz
  Moc nadajnika (EIRP) < 10 dBm

   

  GOGGLES 3 - GFSK

  Częstotliwość pracy 2.4000-2.4835 GHz
  Moc nadajnika (EIRP) < 26 dBm (FCC)
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

   

  GOGGLES 3 - AKUMULATOR

  Wymiary 121×65×52.5 mm (dł. x szer. x wys.)
  Pojemność 3000 mAh
  Napięcie 5.6-8.4 V
  Typ Li-ion
  Skład chemiczny LiNiMnCoO2
  Energia 21.6 Wh
  Temperatura ładowania od 0° C do 50° C
  Maks. prąd ładowania 20 W (ładowanie na wyłączonym urządzeniu)
  Czas pracy Ok. 3 godziny

   

  MOTION 3 - OGÓLNE

  Model TKMO3
  Waga Ok. 118 g
  Częstotliwość pracy 2.4000-2.4835 GHz
  Moc nadajnika (EIRP) 2.4000-2.4835 GHz:
  < 26 dBm (FCC)
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Maks. zasięg  2.4000-2.4835 GHz:
  < 26 dBm (FCC)
  < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
  Temperatura pracy Od -10° do 40° C

   

  MOTION 3 - AKUMULATOR

  Czas pracy Ok. 10 godzin
  Temperatura ładowania Od 0° do 50° C
  Czas ładowania Ok. 2 godzin
  Prąd ładowania 5 V, 2 A
  Pojemność akumulatora 2600 mAh

   

   

   

  • DJI Avata 2
  • DJI RC Motion 3
  • Pasek DJI RC Motion 3
  • DJI Goggles 3
  • Podkładka piankowa do DJI Goggles 3
  • Dodatkowa podkładka pod czoło dla DJI Goggles 3
  • Soczewki korekcyjne -2.0 D dla DJI Goggles 3 (para)
  • Kabel USB-C OTG
  • Akumulator DJI Avata 2 x3
  • Śmigła DJI Avata 2 (para)
  • Śruby śmigieł DJI Avata 2
  • Śrubokręt
  • Osłona gimbala DJI Avata 2
  • Kabel PD typ C / typ C
  • Dwukierunkowy hub do ładowania akumulatora DJI Avata 2
  • Plecak DJI z paskiem krzyżowym