O nas

 

 
Sklep Drony.net powstał z zainteresowania i chęci poszerzania wiedzy na temat modeli latających i filmowania z powietrza. 

W miarę jak poszerzaliśmy tę wiedzę poszerzaliśmy również naszą ofertę. W tej chwili na stronach Drony.net znajdą Państwo zarówno zabawki latające jak i profesjonalne wielowirnikowce, których możliwości można porównać do specjalistycznego sprzętu filmowego.


hexacopter dji s800
Naszą misją jest nie tylko dostarczanie Państwu najbardziej zaawansowanych technologicznie gadżetów latających, które sprawiają wiele radości
i pozwalają uwiecznić wszystkie wyjątkowe chwile z nowej, lotniczej perspektywy lecz także zaawansowanych multikopterów do profesjonalnej fotografii i filmowania z powietrza.

Pomogą one Państwu wyróżnić się na tle konkurencji niepowtarzalnymi ujęciami z lotu ptaka, jak też ułatwią pracę osobom z branży budowlanej pozwalając z ziemi wykonywać oględziny na dużych wysokościach lub sprawdzenie dużego terenu bez ruszania się z miejsca. Z ogromnej ilości ofert starannie dobieramy zarówno producentów jak i naszych dostawców tak, aby dostarczany Państwu sprzęt był jak najwyższej jakości a jego złożenie i obsługa nie przysparzały wielkich trudności.
Osobom, które nie chcą wchodzić w tajniki techniczne modeli latających oferujmy gotowe, zmontowane już zestawy, które w kilkanaście minut można przygotować do pracy.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie, szczegółowo analizując jego potrzeby i wymagania tak, aby móc dobrać sprzęt, który w pełni wykorzysta, a który jednocześnie nie sprawi mu zbędnych trudności.