Inspire 2 Cinema Premium Combo DJI + Care Refresh Gratis

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Towar dostępny na zamówienie Towar dostępny na zamówienie
  • 97 499,00 zł
  • szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz

  OPIS DODATKOWY

  Zestaw Inspire 2 Cinema Premium Combo składa się z wymienionych poniżej elementów, w tym z pakietów serwisowych Care Refresh dla Inspire 2 i kamery Zenmuse X7 gratis.

  Dodatkowo:

   

  Inspire 2 to długo oczekiwany następca quadrocoptera Inspire 1 firmy DJI. Na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od poprzednika, ale w tym wypadku jest to wrażenie mylące. Producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i usprawnił, bądź też poprawił wiele znaczących elementów swojego flagowego sprzętu. 

      

  Inspire 2 ulepsza wszystko co było dobre w Inspire 1. Nowy system obróbki obrazu pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 5.2K w formatach CinemaDNG RAW i Apple ProRes (po wykupieniu odpowiedniej licencji). Nowy Inspire od 0 km/h do 80 km/h rozpędza się w 4 sekundy i może lecieć z prędkością nawet 93 km/h. System złożony z dwóch baterii pozwala na 27 minut lotu z kamerą X4S, system grzania zasilania daje możliwość pracy w niskich temperaturach. Autonomia lotu została przeprojektowana i zbudowana specjalnie pod kątem Inspire 2, w oparciu o unikanie przeszkód w dwóch kierunkach i system sensorów. Dostępne są nowe inteligentne tryby lotu, w tym Spotlight Pro, pozwalający na wykonywanie złożonych ujęć nawet przez pojedynczego operatora. Ulepszony system transmisji jest teraz w stanie transmitować obraz z dwóch źródeł, przekazując jednocześnie video z kamery FPV i głównej kamery.  inspire_2_opis_drony_net_3PROFESJONALNA JAKOŚĆ OBRAZU

  Z quadrocopterem Inspire 2 zintegrowano system obróbki obrazu CineCore 2.0, zdolny do nagrywania video 5.2K w formatach CinemaDNG RAW, Apple ProRes i innych. CineCore 2.0 jest wbudowany w nos i współpracuje z kamerami połączonymi poprzez dedykowany port gimbala (na chwilę premiery Inspire 2 były to kamery X4S i X5S). Wsparcie dla systemów plików FAT32/exFAT pozwala na kopiowanie plików bezpośrednio z dysku SSD bez dodatkowego oprogramowania.


  OMIJANIE PRZESZKÓD

  Sensory optyczne skierowane do przodu i do dołu są w stanie wykryć przeszkody z odległości do 30 metrów, co pozwala na bezpieczny lot do przodu z prędkością do 54 km/h. Sensor podczerwieni skierowany do góry skanuje w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m, dając dodatkowe zabezpieczenie podczas lotów w zamkniętych przestrzeniach. System wykrywania przeszkód jest aktywny podczas normalnego lotu, trybu powrotu do domu i wszystkich trybów inteligentnego lotu.

   


  inspire_2_opis_drony_net_22SPOTLIGHT PRO

  Spotlight Pro to potężna funkcja śledzenia obiektu, która pozwala na wykonywanie złożonych ujęć nawet przez pojedynczego operatora. Dzięki zaawansowanym algorytmom wizualnego śledzenia, istnieje możliwość zablokowania kadru na obiekcie, niezależnie od kierunku lotu. Jeśli gimbal zbliży się do limitu obrotu, cały Inspire 2 zacznie się obracać w danym kierunku bez negatywnego wpływu na kontrolę lotu.


  INTELIGENTNE TRYBY LOTU

  Poza Spotlight Pro dostępnych jest wiele trybów inteligentnego lotu. Omijanie przeszkód jest zoptymalizowane z trybami Point of Interest i Waypoint, czyniąc skomplikowane ujęcia łatwymi i powtarzalnymi. Dla ułatwienia trudnych ujęć udostępniono również tryby QuickSpin, TapFly i ActiveTrack.

   

  inspire_2_opis_drony_net_10TapFly

  Dwuosiowa kamera FPV działa niezależnie od kamery głównej, co czyni z niej kamerę dedykowaną dla trybu TapFly. Wystarczy zaznaczyć punkt na ekranie podglądu, aby ustalić automatyczny kierunek lotu, dzięki czemu operator może się skupić na kontrolowaniu gimbala.

   

   

   

  inspire_2_opis_drony_net_11ActiveTrack

  Tryb ActiveTrack pozwala na rozpoznanie szeregu obiektów, od ludzi i rowerów, po samochody i łodzie. Możliwe jest dostosowanie profilu śledzenia pod kątem rodzaju obiektu, co poprawia precyzję śledzenia.

   

   


  INTELIGENTNY TRYB POWROTU DO DOMU

  Przednie i dolne sensory optyczne pozwalają na utworzenie mapy terenu w czasie rzeczywistym. Jeśli nastąpi utrata sygnału i włączona będzie funkcja Smart Return Home, Inspire 2 jest w stanie wrócić w miejsce startu po pierwotnej trasie. Podczas powrotu wykorzystywana jest główna kamera do zidentyfikowania przeszkód na 200 metrów do przodu, pozwalając na zaplanowanie bezpiecznej trasy powrotu.


  inspire_2_opis_drony_net_18SYSTEM TRANSMISJI VIDEO

  Transmisja Lightbridge posiada zasięg 3.5 km i przesyła obraz 1080p/720p z kamery głównej oraz obraz z kamery FPV, zarówno dla pilota jak i operatora kamery. Użytkownik może przełączać się między częstotliwościami 2.4GHz i 5.8GHz w celu zniwelowania zakłóceń i poprawy stabilności łącza. Dwie aparatury w trybie Master i Slave mogą być od siebie oddalone o 100 metrów bez utraty jakości obrazu. W trybie Broadcast możliwa jest transmisja 1080i50 i 720p60.


  ZWIĘKSZONA NIEZAWODNOŚĆ

  Niezawodność została poprawiona poprzez zastosowanie podwójnych systemów kluczowych dla bezpieczeństwa lotu. System kontroli lotu monitoruje dane z dwóch IMU i dwóch barometrów, wyciągając z nich dokładniejsze dane. Zastosowanie dwóch baterii rozwiązuje problem powrotu na ziemię podczas usterki jednego akumulatora. System napędowy Inspire 2 jest zasilany podwójnym sygnałem PWM z dwóch osobnych portów.


  inspire_2_opis_drony_net_16WYKONANIE

  Obudowa ze stopu magnezu i aluminium zastosowana w Inspire 2 jest bardziej elegancka niż plastik poprzednika, jest również wytrzymalsza i lżejsza. Ramiona z włókna węglowego tworzą zwartą i lekką konstrukcję o wyrafinowanym wyglądzie.  DWA AKUMULATORY

  Struktura wykorzystująca parę akumulatorów 98 Wh daje quadrocopterowi Inspire 2 dłuższy czas lotu oraz zabezpieczenie na wypadek awarii jednej z baterii. Jako że dwa akumulatory połączone są równolegle, jeśli jeden z nich zawiedzie w czasie lotu, drugi będzie w stanie dostarczyć moc dla bezpiecznego powrotu na ziemię. Za zabezpieczenie obu baterii odpowiadają podwójne przyciski oraz sensor, sprawdzający czy zasilanie jest poprawnie zamocowane. inspire_2_opis_drony_net_19W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w montażu baterii, Aplikacja DJI GO wyświetli odpowiedni komunikat.

  Każda z baterii może działać prawidłowo w niskich temperaturach (nawet do -20°C) dzięki wbudowanemu systemowi samonagrzewania o mocy 70W, który jest w stanie rozgrzać baterię do 5°C w ciągu minuty. Funkcja nagrzewania może być uruchomiona automatycznie lub manualnie. Status baterii jest monitorowany na bieżąco i informacje, takie jak poziom naładowania czy temperatura, są widoczne w aplikacji.


  PRECYZJA KONTROLI

  Algorytmy kontroli zostały ulepszone, zwiększając czułość drążków. Parametry lotu mogą być teraz dostosowane w poziomu aplikacji, dając operatorowi możliwość ustawienia Inspire'a 2 w sposób jaki mu najbardziej odpowiada. Dostępny jest też tryb Tripod, pozwalający na bardzo precyzyjne, powolne ruchy.

   

  inspire_2_opis_drony_net_26PRECYZYJNY ZAWIS

  Inspire 2 w systemach pozycjonowania wykorzystuje technologię wizualnej odometrii (VO). W połączeniu z danymi, zbieranymi przez kontroler lotu, pozawala to na precyzyjny zawis podczas lotu wewnątrz bez sygnału satelitarnego. W odróżnieniu od standardowego systemu pozycjonowania, złożonego z sensora optycznego i dwóch sensorów sonicznych, system zastosowany w Inspire 2 wykrywa głębię otoczenia, co czyni go bardziej czułym na delikatne ruchy platformy. Technologia VO wykrywa też drobne zmiany prędkości, zapisuje trasę lotu i wysyła dane o aktualnej pozycji w czasie rzeczywistym do kontrolera lotu.
  Standardowy system pozycjonowania był stanie zczytywać jedynie dane o wysokości. Nowy system, zastosowany w Inspire 2 może wykrywać różnicę wysokości względem punktu lądowania, skanując teren w czasie rzeczywistym w celu wykrycia czy powierzchnia nadaje się do lądowania.

   

  inspire_2_opis_drony_net_27WYGODA

  Budowa o zmiennym położeniu ramion i zastosowanie dwóch baterii stanowi o wygodzie podczas transportu. Wystarczy wcisnąć przycisk zasilania pięciokrotnie aby odciąć zasilanie w gimbalu. Kiedy kamera zostanie odłączona, platforma automatycznie przechodzi w tryb Travel. Aby wyjść z trybu Travel, należy nacisnąć ponownie przycisk zasilania pięć razy. Kamera może być zamontowana bez wyłączania platformy, co zmniejsza czas przygotowania do lotu. Przewożenie baterii 98Wh jest dozwolone w większości przepisów lotnictwa cywilnego.

   


   

   

  Najważniejsze cechy:

  • Obudowa z kompozytów magnezowo-aluminiowych, ramiona z włókna węglowego.
  • Sensory optyczne, 2-osiowa kamera FPV, dedykowana kamera X7. 
  • Prędkość maksymalna 93 km/h, 2 kg ciągu na silnik, 15-calowe śmigła
  • Podwójny akumulator, ogrzewany przy niskich temperaturach, zabezpieczenie na wypadek awarii jednej z baterii, 98 Wh.
  • Zintegrowany system obróbki obrazu i przechowywania materiału - CineCore 2.0, bitrate 4.2 Gb/s, nagrywanie video w 5.2K RAW
  • Obsługa formatów CinemaDNG i Apple ProRES 5.2K, obsługa codeców H.265 i H.264, 4K 100Mb/s, jednoczesne nagrywanie video na dysk SSD i kartę Micro SD.
  • Obsługa systemu plików FAT32/exFAT.
  • Przełączanie między częstotliwościami 2.4 i 5.8 GHz, Lightbridge.
  • Zasięg transmisji do 4 km.
  • Praca aparatur sterujących w trybie Master - Slave, możliwość używania kilku aparatur w trybie Slave.
  • Porty aparatury: port rozszerzeń, port HDMI, port USB.
  • Sensory optyczne z przodu i od dołu, sensor podczerwieni skierowany do góry.
  • Tryb zaawansowanego śledzenia obiektu Spotlight Pro.
  • Tryby autonomicznego lotu: Point of Interest, Waypoint, QuickSpin, TapFly, ActiveTrack.
  • Inteligentny tryb powrotu do domu.
  • Transmisja na żywo 1080p/720p dla pilota i operatora kamery.
  • Transmisja bezpośrednia z Inspire 2 1080i50 i 720p60.
  • Bezpieczeństwo - podwójne moduły IMU, dwa barometry, podwójny sygnał PWM do systemu napędowego.

   

  Aparatura sterująca Cendence

   

  Aparatura sterująca Cendence została zaprojektowana z myślą o współpracy z Inspire 2, jednakże jest ona również kompatybilna z innymi produktami DJI do użytku profesjonalnego (na chwilę premiery zapewniona jest kompatybilność z serią Matrice 200). W celu poprawy wydajności kontroli, Aparatura ta oferuje do pięciu analogowych kanałów i ponad dziesięć programowalnych przycisków. Budowa urządzenia dopuszcza wymienność anten. Połączenie z DJI Tracktenna poprawia pracę technologii DJI Lightbridge, znacznie zwiększając odporność na zakłócenia i jakość transmisji video.

   

  Przyciski i pokrętła

  Dwa pokrętła na panelu przednim kontrolują ruch gimbala w osiach pitch i yaw, podczas gdy dwie dźwignie po lewej i prawej stronie oraz gałka ustawiania ostrości pozwalają na zmianę ustawień kontrolera lotu i gimbala w czasie rzeczywistym, pozwalając na dostosowanie ostrości i ustawienie przysłony. Do szybkiej zmiany ustawień kamery może służyć kilka przycisków skrótów dla konkretnych grup ustawień lub zapis najczęściej używanych ustawień. Programowalne przyciski mogą odpowiadać za obsługę często używanych funkcji, takich jak zasięg ostrości, omijanie przeszkód, czy wyzerowanie punktu startu. Możliwe jest zamykanie okien ostrzeżeń i wskazówek w trakcie lotu, wszystko bez korzystania z aplikacji. Przekręcanie pokrętła lub przesunięcie dźwigni przy jednoczesnym przytrzymaniu konkretnego przycisku skutkuje zmianą innego ustawienia, jak np. ruch gimbala w osi roll, prędkość migawki, przysłona, czy ISO.


  Budowa modułowa i kompatybilność z monitorami CrystalSky

  Monitory CrystalSky mocuje się do aparatury sterującej Cendence za pomocą dedykowanego mocowania. Anteny, dystrybucja mocy, mocowanie monitora i bateria są odłączalne, dzięki czemu urządzenie jest modyfikowalne i możliwe będzie dostosowanie aparatury do niektórych przyszłych dronów DJI.


  Kontrola przez dwóch operatorów

  Kiedy wymagana jest precyzyjna kontrola kamery, Cendence można połączyć w trybie Slave lub Master z aparaturą sterującą quadrocoptera Inspire 2 lub z inną aparaturą Cendence.


  Porty

  Porty SDI i HDMI wspierają transmisję 1080i50 i 720p60. Możliwe jest podpięcie DJI Focus, DJI Tracktenna lub innych kompatybilnych urządzeń za pomocą portu CAN. Wykorzystanie DJI Tracktenna pozwala na osiągnięcie stabilnej transmisji o wysokiej przepustowości na dłuższe dystanse w częstotliwościach 2.4 GHz i 5.8 GHz. Używana z Inspire 2, Tracktenna może osiągnąć maksymalną transmisję danych na poziomie 10 Mb/s w zasięgu 2 km, co diametralnie poprawia jakość obrazu na żywo. Port USB-A wspiera podłączenie innych urządzeń mobilnymi.


  Bateria

  Cendence używa tych samych baterii co monitory CrystalSky, co poprawia synergię tych produktów. Jeśli rozładuje się bateria, możliwa jest wymiana na baterię naładowaną lub naładowanie aparatury Cendence przez port zasilania.


  Akcesoria

  Cendence jest kompatybilny z kilkoma akcesoriami, ułatwiającymi użytkowanie. Możliwe jest podpięcie szelek, redukujących wagę urządzenia, co pomaga podczas dłuższego korzystania z aparatury. Osłony na drążki zapobiegają przed dostaniem się pyłu co mechanizmów. Wymienne mocowanie urządzenia mobilnego pozwala na przymocowanie telefonu lub tabletu zamiast monitora CrystalSky.

   

   

   

   

   

  Specyfikacja techniczna: 

   

  PLATFORMA (MODEL: T650)

  Waga 3440 g, ze śmigłami i 2 bateriami, bez gimbala i kamery
  Przekątna (bez śmigieł) 605 mm, tryb Landing
  Maks. masa startowa 4250 g
  Maks. startowa wysokość n.p.m 2500 m (5000 m ze specjalnymi śmigłami)
  Odporność na wiatr 10 m/s
  Max. prędkość obrotu w osi Pitch: 300°/s
  w osi Yaw: 150°/s
  Maks. czas lotu Ok. 27 min (z Zenmuse X4S)
  Ok. 23 min (z Zenmuse X7)
  (zawis, bezwietrznie, 1 m n.p.m)
  Typ silników DJI 3512
  Typ śmigieł (standard) DJI 1550T
  Maks. przechył P-mode: 35° (z przednim pozycjonowaniem: 25°); A-mode: 35°; S-mode: 40°
  Maks. prędkość wznoszenia P-mode/A-mode: 5 m/s; S-mode: 6 m/s
  Maks. prędkość opadania Pionowo: 4 m/s; odchylenie: 4-9 m/s
  Maks. prędkość 94 km/h (tryb Sport)
  Dokładność zawisu GPS Pionowo: 0.5 m lub 0.1 m (włączone pozycjonowanie); poziomo: 1.5 m lub 0.3 m (włączone pozycjonowanie)
  Temp. pracy -20° do 40° C

   

  DOLNY SYSTEM POZYCJONOWANIA

  Pomiar prędkości  10 m/s na 2 metrach
  Zasięg - wysokość  10 m
  Zasięg pracy  10 m
  Środowisko pracy Powierzchnia z wyraźną fakturą, dobre oświetlenie (> 15 lux)
  Zasięg pracy sensora sonicznego 10-500 cm
  Środowisko pracy sensora sonicznego Nie absorbujący materiał, sztywna powierzchnia

   

  GÓRNY SENSOR PODCZERWIENI

  Zasięg omijania przeszkód 0-5 m
  FOV ±5°
  Środowisko pracy Duży rozmiar, powierzchnia nie odbijająca sygnału

   

  ŁADOWARKA (MODEL: IN2C180)

  Napięcie 26.1 V
  Moc znamionowa 180 W

   

  HUB DO ŁADOWANIA (MODEL: IN2CH)

  Napięcie wejściowe 26.1 V
  Prąd wejściowy 6.9 A

   

  PRZEDNI SYSTEM OPTYCZNY

  Zasięg wykrywania przeszkód 0.7-30 m
  FOV (pole widzenia) Poziomo: 60°; pionowo: 54°
  Środowisko pracy Powierzchnia z wyraźną fakturą, dobre oświetlenie (> 15 lux)

   

  BATERIA (MODEL: TB50-4280MAH-22.8V)

  Pojemność 4280 mAh
  Napięcie 22.8 V
  Typ LiPo 6S
  Energia 97.58 Wh
  Waga 515 g
  Temp. ładowania 5° do 40° C
  Temp. pracy -20° do 40° C
  Maks. moc ładowania 180 W
  Temperatura przechowywania Poniżej 3 miesięcy: -20° do 45° C
  Powyżej 3 miesięcy: 22° do 28° C

   

  APARATURA STERUJĄCA CENDENCE

  Typ GL800A
  Częstotliwość pracy 2.400-2.483 GHz; 5.725-5.825 GHz
  Maks. zasięg (otwarty teren, wolny od zakłóceń) 2.4 GHz: 3.5 km
  5.8 GHz: 2 km
  EIRP (moc nadajnika) 2.4 GHz: 17 dBm 
  5.8 GHz: 14 dBm 
  Zasilanie bateria (Typ: WB37-4920mAh-7.6V)
  Bateria 4923 mAh LiPo
  Ładowanie ładowarka DJI
  Moc wyjściowa 20 W (zasilanie monitora DJI CS550)
  12 W (bez zasilania monitora)
  Wyjścia video USB, HDMI, SDI
  Zasilanie USB iOS: 1 A, 5.2 V (Max); Android: 1.5 A, 5.2 V (Max)
  Dwie aparatury w trybie Master i Slave
  Temperatura pracy -20 ° do 40 °C
  Temperatura przechowywania poniżej 3 miesięcy: -20 ° do 45 °C
  powyżej 3 miesięcy: 22 ° do 28 °C
  Temperatura ładowania 0 ° do 40 °C
  Czas ładowania ok. 1 godz. 30 min. (z ładowarką 180W)
  Czas pracy ok. 4 godz. (w trybie Master, bez zasilania monitora)
  Waga 1041 g

   

   

  Specyfikacja techniczna kamery Zenmuse X7:

  OGÓLNE

  Nazwa Zenmuse X7
  Wymiary 151 × 108 × 132 mm
  Waga 449 g

  KAMERA

  Sensor Rozmiar sensora (zdjęcie): 23.5×15.7 mm 
  Rozmiar sensora (maks. obszar rejestracji video): 23.5×12.5 mm 
  Efektywne piksele: 24 MP
  Obsługiwane obiektywy DJI DL-S 16mm F2.8 ND ASPH (z osłoną obiektywu i pierścieniem balansującym / filtrem) 
  DJI DL 24mm F2.8 LS ASPH (z osłoną obiektywu i pierścieniem balansującym / filtrem) 
  DJI DL 35mm F2.8 LS ASPH (z osłoną obiektywu i pierścieniem balansującym / filtrem) 
  DJI DL 50mm F2.8 LS ASPH (z osłoną obiektywu i pierścieniem balansującym / filtrem) 
  Obsługiwane Karty Micro SD/SSD  MicroSD: Class 10 lub UHS-1, wymagana prędkość zapisu min. 15 MB/s; Maks. pojemność: 64 GB 
  SSD: DJI CINESSD
  Rozmiary Foto 3:2, 4:3, 16:9
  Formaty Foto DJI CINESSD: DNG 
  Micro SD: DNG, JPEG, DNG+JPEG
  Tryby pracy Capture, Record, Playback
  Tryby Foto Micro SD: pojedyncze, seria (3/5/7/10 ujęć), Auto Exposure Bracketing (3/5 klatek co 0.7 EV), Intervał
  SSD: RAW Burst (3/5/7/10/14/∞ klatek), do 20 fps używając RAW Burst (dokładna wartość jest zależna od pojemności dysku i pozostałego zasilania)
  Prędkość migawki Elektroniczna migawka: 1/8000 – 8s
  Mechaniczna migawka: 1/1000 – 8s (DJI DL-S 16mm F2.8 ND ASPH - brak wsparcia)
  Zasięg ISO Foto: 100 – 25600 
  Video: 100 – 1600 (Tryb EI wł.); 100 – 6400 (Tryb EI wył.)

  VIDEO

  Formaty Video

  CINESSD: CinemaDNG, ProRes 
  Micro SD: MOV, MP4

   

  Rozdzielczość Video

  Standard obrazu 17:9

   

  CinemaDNG

  6K: 6016×3200, 23.976/24/25/29.97/30p, 12-bit, full FOV
  4K DCI: 4096×2160, 23.976/24/25/29.97/30p, 12-bit, full FOV
  3.9K: 3944×2088, 47.95/50/59.94, 12-bit, narrow FOV

   

  ProRes
  4K DCI: 4096×2160, 23.976/24/25/29.97/30p, 10-bit, HQ, full FOV
  2K: 2048×1080, 47.95/50/59.94p, 10-bit, HQ/XQ, narrow FOV

   

  H.264
  4K DCI: 4096×2160, 24/25/30/48/50/59.94p

   

  H.265
  4K DCI: 4096×2160, 24/25/30p 


  Standard obrazu 16:9

   

  CinemaDNG

  6K: 5760×3240, 23.976/24/25/29.97/30p, 12-bit, full FOV
  4K Ultra HD: 3840×2160, 23.976/24/25/29.97/30p, 12-bit, full FOV
  3.7K: 3712×2088, 47.95/50/59.94, 12-bit, narrow FOV

   

  ProRes

  4K Ultra HD: 3840×2160, 23.976/24/25/29.97p, 10-bit, HQ/XQ, full FOV
  2.7K: 2704×1520, 47.95/50/59.94p, 10-bit, HQ, narrow FOV
  FHD:1920×1080, 47.95/50/59.94p, 10-bit, HQ/XQ, narrow FOV

   

  H.264
  4K Ultra HD: 3840×2160, 24/25/30/48/50/59.94p
  2.7K: 2720×1530, 24/25/30/48/50/59.94p
  FHD: 1920×1080, 24/25/30/48/50/59.94p
  HD: 1280×720, 24/25/30/48/50/59.94p

   

  H.265
  4K Ultra HD: 3840×2160, 24/25/30p 2.7K: 2720×1530, 24/25/30/48/50/59.94p
  FHD: 1920×1080, 24/25/30/48/50/59.94p
  HD: 1280×720, 24/25/30/48/50/59.94p

   

  Standard obrazu 2.44:1

   

  ProRes
  5.2K: 5280×2160, 23.976/24/25/29.97/30p, 10-bit, HQ, full FOV

   

  H.264/H.265
  4K Ultra HD: 3840×1572, 30p, full FOV

   

  TEMPERATURA

  Temp. pracy -20 do 40° C
  Temp. przechowywania -20 do 60° C

  GIMBAL

  Zasięg wibracji kątowej ±0.005°
  Mocowanie Demontowalny
  Zasięg kontroli Tilt: +40° do -125°; Pan: ±300°; Roll: ±20°
  Zasięg mechaniczny Tilt: +50° do -130°; Pan: ±330°; Roll: +90° do -50°
  Maks. prędkość Tilt: 180°/s; Roll: 180°/s; Pan: 360°/s

  CECHY KAMERY

  Ekspozycja Auto, Manual, Shutter Priority, Aperture Priority
  Kompensacja ekspozycji ±3.0
  Pomiar W punkcie centralnym, obszar (12 × 8)
  AE Lock Wsparcie
  Balans bieli Auto, Sunny, Cloudy, Incandescent, Neon, Custom (2000 K – 10000 K)
  Video Caption Wsparcie (AVC/HEVC)
  PAL/NTSC Wsparcie
  Ultrasonic Dust Removal Wsparcie

   

  Polecamy produkty