Quadrocopter Syma X8SW-D

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Syma
  • Dostępność: Towar oczekuje na dostawę Towar oczekuje na dostawę
  • 429,00 zł
  • szt.

  OPIS DODATKOWY

  Syma X8SW-D to model przypominający quadrocopter Syma X8SW, wyposażony jest jednak w kamerę z regulowanym kątem nachylenia.

   

   

  Wiele możliwości
  Syma X8SW-D, dzięki większym rozmiarom i wysokiej jakości zastosowanych materiałów, jest lepiej odporna na upadki i zderzenia oraz jest bardziej stabilna w locie, dzięki czemu nie sprawi kłopotów nawet osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z dronami.

   

  Headless Mode
  Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy Syma jest skierowana tyłem do nas – kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę – lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.

   

  Wbudowany barometr
  Syma X8SW-D posiada wbudowany barometr dzięki czemu samodzielnie utrzymuje aktualną pozycję. W wielu modelach możemy zauważyć efekt pływania quadrocoptera w powietrzu. Syma jest pozbawiona tych cech i jest niezwykle stabilna w powietrzu .

   

  Zabawa i emocje
  Za pomocą jednego przycisku na aparaturze sterującej, model wystartuje a także swobodnie wyląduje na podłożu, zaś dzięki trybowi inteligentnej orientacji lotu, operator nie musi pilnować pozycji modelu w powietrzu. Dodatkowo wbudowane diody LED pozwalają na łatwą lokalizację Symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.

   

  Specyfikacja techniczna:
   
  Nazwa X8SW-D
  Kamera HD 720P (FPV)
  Czas Lotu Około 9 minut
  Wymiary 50 x 50 x 19 cm
  Akumulator LiPo 7,4V 2000mAh
  Czas ładowania Około 150 minut
  Częstotliwość 2.4GHz
  Zasięg lotu Około 70 metrów
  Kolor Biały
  Zasilanie nadajnika 4 baterie AA (nie dołączone do zestawu)


   
   

  Zawartość zestawu:


   

  Model Syma X8SW-D z kamerą
  Nadajnik 2.4GHz + uchwyt na smartfona
  Akumulator LiPo 7,4V 2000mAh
  Karta pamięci + czytnik kart pamięci
  4 sztuki osłon śmigieł i 4 sztuki zapasowych śmigieł

  Ładowarka sieciowa, klucz i śrubokręt, instrukcja obsługi

   

   

   

   

  Polecamy produkty