Quadrocopter Syma X8 Pro

  • Producent: Syma
  • Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h Wysyłka w ciągu 24 h
  • 449,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

OPIS DODATKOWY

Syma X8 Pro to najnowszy model, wyposażony w kamerę HD 720P z regulacją kąta jej nachylenia w zakresie 90 stopni. Dron ten dzięki większym rozmiarom i wysokiej jakości zastosowanych materiałów jest niezwykle odporny na upadki i zderzenia. Nowy system pozycjonowania GPS sprawia, że jest bardzo stabilny w locie, dzięki czemu nie sprawi kłopotów nawet osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z dronami.

 

 

Wbudowany barometr i GPS

Syma X8 Pro posiada wbudowany barometr i system pozycjonowania GPS, dzięki którym samodzielnie utrzymuje aktualną pozycję. Poza stabilnym zawisem, system GPS umożliwia powrót do miejsca startu w przypadku utraty połączenia z aparaturą, a także w przypadku niskiego stanu naładowania baterii.


Podgląd na Twoim smartfonie

Dzięki aplikacji SYMA FPV i kamerze, mamy możliwość podglądu obrazu na żywo na naszym smartfonie. Wystarczy pobrać aplikację na telefon z systemem android lub iOS i połączyć się z siecią WiFi generowaną przez drona. Zdjęcia i wideo są wykonywane z poziomu aplikacji i zapisywane są na naszym telefonie.


Zabawa i emocje

Za pomocą jednego przycisku na aparaturze sterującej, model wystartuje a także swobodnie wyląduje na podłożu, zaś dzięki trybowi inteligentnej orientacji lotu, operator nie musi pilnować pozycji modelu w powietrzu. Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację Symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów.

 

 
Specyfikacja techniczna

 
Nazwa X8 Pro
Kamera HD 720P (FPV)
Czas Lotu Około 9 minut
Wymiary 50 x 50 x 19 cm
Akumulator LiPo 7,4V 2000mAh
Czas ładowania Około 150 minut
Częstotliwość 2.4GHz
Zasięg Około 70 metrów
Kolor Biały
Zasilanie aparatury 4 baterie AA (nie dołączone do zestawu)


 
 

Zawartość zestawu


 

Model Syma X8 Pro z kamerą 720P
Nadajnik 2.4GHz + uchwyt na smartphona
Akumulator LiPo 7,4V 2000mAh
Czytnik kart pamięci
4 sztuki osłon śmigieł i 4 sztuki zapasowych śmigieł

Ładowarka sieciowa, klucz i śrubokręt, instrukcja obsługi