Quadrocopter Syma X15

  • Producent: Syma
  • Dostępność: Towar oczekuje na dostawę Towar oczekuje na dostawę
  • 149,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

OPIS DODATKOWY

Hobbystyczne drony z serii Syma X15 to nowa jakość w kategorii zabawek. Producent uznanych na całym świecie małych quadrocopterów dopracował swoje nowe urządzenia jeszcze bardziej, aby sprawiały jak najwięcej frajdy. Podstawowa wersja X15 nie posiada kamery, więc możemy się skupić na najważniejszym - doskonaleniu się w lataniu. Bardzo pomocny w nauce jest wbudowany barometr, dzięki któremu dron jest w stanie utrzymać ustaloną wysokość.

 


Funkcjonalność i estetyka

Syma X15 to całkowicie nowy model, gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka. W nowej Symie wprowadzono tryb utrzymywania wysokości, który z pewnością będzie mile widziany przez początkujących użytkowników, chcących zawiesić drona na określonej wysokości bez konieczności operowania drążkami aparatury. Całość zamknięta jest w bardzo atrakcyjnej, białej obudowie, nadającej urządzeniu elegancki i dynamiczny wygląd.


Odporna konstrukcja

Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczne tworzywo z którego wykonane są łopaty śmigieł sprawia, że są one bardzo wytrzymałe. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze.

 

Kontrola drona przez aplikację

Po instalacji aplikacji Syma GO na urządzeniu mobilnym (aplikacja jest dostępna na stronie www.symatoys.com) możliwe jest sterowanie dronem za pomocą telefonu. Syma Go pozwala na pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania i obsługi drążków sterowania. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję sterowania dronem poprzez przechylanie telefonu.

 

Planowanie lotu

Kolejną nowością jest możliwość zaplanowania lotu. Wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, aby dron poleciał wyznaczoną trajektorią na określonej wysokości.
 
 
Wiele funkcji lotu

Urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: obrót o 360°, lot naprzód, do tyłu, zawis w powietrzu, automatyczne lądowanie i automatyczny start, lot bokiem oraz skręt w lewo i skręt w prawo.
 
 
 
W zestawie

 

Syma X15
Aparatura sterująca
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Czytnik kart SD
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator
 

Specyfikacja

 

Model X15
Akumulator Li-po 1S 3.7V 450mAh (w zestawie)
Kamera Brak
Zasilanie aparatury sterującej  4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowania Ok. 100 minut
Czas lotu Ok. 7 minut
Częstotliwość 2.4G
Zasięgu sygnału Około 50 metrów
Kolor Biały, czarny
Funkcje Automatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 360, planowanie trasy