OSMO Mobile 3 Combo DJI

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h Wysyłka w ciągu 24 h
  • 599,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

  OPIS DODATKOWY

  Osmo Mobile 3 firmy DJI to gimbal ręczny dedykowany do smarfonów, który poza doskonałą stabilizacją obrazu posiada mnóstwo funkcji, pomagających w stworzeniu zapierającego dech materiału. Nowością w tego typu urządzeniach jest składana konstrukcja i intuicyjna funkcja śledzenia ActiveTrack 3.0. Wersja Combo posiada w dodatkowo przedłużenie uchwytu, będące jednocześnie statywem, oraz etui transportowe

   

   

  Eliminacja drgań
  3-osiowy gimbal pozwala na efektywną redukcję drgań na materiale, dzięki czemu Osmo Mobile 3 pomaga w nagraniu niezwykle płynnego obrazu.


  Składana konstrukcja
  Ergonomiczna, składana obudowa pozwala na zabranie Osmo Mobile 3 praktycznie wszędzie. Urządzenie, ważące jedynie 405 gramów, można złożyć i wrzucić bez obaw do plecaka. Tryb Standby pozwala na używanie smartfona, w czasie kiedy gimbal jest złożony.


  Ergonomiczny uchwyt
  Dzięki inteligentnemu designowi, Osmo Mobile 3 może być obsługiwane przez dłuższe okresy czasu. Komfortowy chwyt pasuje idealnie do dłoni, a lekkie nachylenie pod kątem 15° sprawia, że ręka mniej się męczy.


  Story Mode
  Tryb Story to zestaw szablonów, mogących przeobrazić każdy materiał w ciągu kilku sekund, poprzez automatyczne dodanie ruchu, muzyki i innych efektów. Tak przerobiony materiał można z łatwością udostępnić w mediach społecznościowych i serwisach video.


  Gesty i Selfie
  Wystarczy prosty gest, aby zrobić sobie selfie lub rozpocząć nagrywanie. Zarówno przednia, jak i tylna kamera może rozpoznać kontrolę za pomocą gestów, co czyni nagrywanie materiału podczas samotnych wędrówek i grupowe ujęcia niezwykle łatwymi.


  ActiveTrack 3.0
  Aby uchwycić scenę wymagającą szybkiego ruchu, wystarczy nacisnąć spust, pokazać gest lub wybrać odpowiednią funkcję w smartfonie w celu rozpoczęcia śledzenia. ActiveTrack 3.0 zawiera algorytmy sztucznej inteligencji skutkujące płynną i niezawodną technologią śledzenia.

   

  Hyperlapse
  Kombinacja elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) i stabilizacji zapewnianej przez gimbal jest idealna do nagrywania filmów w technologii Hyperlapse. Możliwe jest włączenie funkcji ActiveTrack 3.0 w celu stworzenia unikatowego materiału Hyperlapse, wykorzystującego śledzenie obiektu podczas nagrywania.

  Inne kreatywne tryby:

  • Panorama 3x3 180°
  • Timelapse
  • Slow Motion (tylko iOS)


  Obsługa jedną ręką
  Praktyczne rozmieszczenie przycisków i intuicyjne funkcje sprawiają, że Osmo Mobile 3 można używać jedną ręką, co daje wszechstronność i wpływa na większą swobodę ruchów.


  Tryb Sport
  Tryb Sport otrzymał zoptymalizowane algorytmy, pozwalające na łatwe uchwycenie szybkiego ruchu. Czy to dynamiczna gra w kosza, czy biegnący pies, nigdy nie przegapisz momentu.

   


  DJI Mimo
  W celu pełnego wykorzystania sprzętu, użyj Osmo Mobile 3 z aplikacją mobilną DJI Mimo. Dzięki pomocnym poradnikom, szablonom i trybom DJI Mimo pozwala na skorzystanie z większej ilości funkcji i rozwinięcie naszej kreatywności.

   


   

  Zawartość zestawu:

  • Osmo Mobile 3 z wbudowaną baterią
  • Kabel zasilający
  • Torba do przechowywania
  • Pasek na nadgarstek
  • Naklejki antypoślizgowe
  • Przedłużony uchwyt / statyw
  • Etui transportowe

   


   

  Specyfikacja techniczna:
   
  Uchwyt z gimbalem
   
  Wymiary Rozłożony: 285 × 125 × 103 mm
  Złożony: 157 × 130 × 46 mm
  Waga 405 g
  Model OF100
  Kompatybilne urządzenia mobilne Waga: 200 +/-30 g;
  Grubość ≤ 9.5 mm;
  Szerokość: 62-88 mm
   
   
  Bateria
   
  Typ 18650 Li-ion
  Pojemność 2450 mAh
  Energia 17.64 Wh
  Prąd 7.2 V
  Temp. ładowania 5 - 40 ℃
  Temp. pracy 0 - 40 ℃
  Czas pracy 15 godzin
  * w idealnych warunkach, z gimbalem dokładnie wyważonym
  Czas ładowania 2.5 godziny
  * mierzone z ładowarką 10W

   

   

  Gimbal

  Pobór prądu 1.2 W
  * w idealnych warunkach, z gimbalem dokładnie wyważonym
  Zakres mechaniczny Pan: -162.5° do 170.3°
  Roll: -85.1° do 252.2°
  Tilt: -104.5° do 235.7°
  Max. prędkość kontroli 120°/s

   

   

  Transmisja bezprzewodowa

  Typ  Bluetooth Low Energy 5.0

   

   

  Aplikacja

  Wersja DJI Mimo

  Polecamy produkty