Kamera Hasselblad X1D-50c 4116 Edition

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hasselblad
  • Dostępność: Towar dostępny na zamówienie Towar dostępny na zamówienie
  • 59 999,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

  OPIS DODATKOWY

  Hasselblad X1D-50c w wersji 4116 Edition to czarne body X1D-50c z obiektywem XCD 3,5/45MM. Zestaw posiada też, zapewnioną certyfikatem, przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję, pasek na szyję i skórzany pasek na rękę. 

  Przy wadze o mniej niż połowę konwencjonalnego aparatu średnioformatowego, bezlusterkowiec Hasselblad X1D-50c jest przełomem w świecie fotografii. Zainspirowany ikoną wzornictwa, aparat jest ergonomiczny i kompaktowy, oferując przy tym wspaniałe doświadczenie z użytkowania jak żaden inny. X1D łączy skandynawską piękność z niesamowitą wydajnością. Wystarczająco mały, by zabrać go wszędzie, wystarczająco mocny, by wszystko uchwycić.

  Wybierając konstrukcję bezlusterkową, możliwym było umieszczenie matrycy 50 MP CMOS w obudowie mniejszej od większości pełnoklatkowych aparatów 35mm. Po raz pierwszy w historii, fotografowie mają do dyspozycji lustrzankę który wielkością jest zbliżona do kompaktowego aparatu, ale oferuje jakość którą może zaoferować tylko Hasselblad. Głęboki, wygodny uchwyt, który pięknie uzupełnia smukłą linię, tworząc niepowtarzalną kamerę. 

  Dostępna w standardzie gorąca stopka X1D, pozwala na zamocowanie akcesoriów oraz dedykowanych modułów. Moduł wykorzystuje dwa systemy satelitarne (GPS i GLONASS) dla większej dokładności pozycjonowania i ulepszonego CNR. Dzięki gorącej stopce, urządzenie można wyjąć, gdy nie jest to wymagane, oszczędzając w ten sposób akumulator. Dodatkowo dzięki możliwości łatwiej wymiany, urządzenie można w przyszłości bardzo łatwo rozbudować, gdy pojawią się nowe moduły.

  Dotykowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości oferuje kontrolę wszystkich funkcji aparatu. Elegancki, oparty na ikonach interfejs skraca czas dostępu do opcji dostosowywania wraz z intuicyjnymi funkcjami. X1D posiada elektroniczny wizjer XGA zapewniający jasny i wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

  Nowa seria obiektywów z funkcją autofocus została specjalnie stworzona by dorównać wysokiej rozdzielczości lustrzanki Hasselblad X1D. Soczewki XCD dostarczają ostrość od krawędzi do krawędzi w kompaktowej obudowie, dopasowanej do smukłej konstrukcji. Użytkownicy systemu H mają również możliwość korzystania ze swoich obiektywów z X1D przy pomocy adaptera.

  Polecamy produkty