GoPro Hero 6

  • Producent: GoPro
  • Dostępność: Wysyłka do 3 dni roboczych Wysyłka do 3 dni roboczych
  • 2 399,00 zł 1 899,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

OPIS DODATKOWY

Kamera sportowa GoPro Hero 6 wizualnie niewiele się różni od swojej poprzedniczki - GoPro Hero 5. Diabeł jednak tkwi w szczegółach. W odpowiedzi na szybko rozwijającą się konkurencję firma GoPro dołożyła starań, aby dopracować wcześniejsze rozwiązania i wprowadzić całkiem nowe funkcje. Dzięki tym zabiegom GoPro Hero 6 może być spokojnie nazwana najlepszą kamerą sportową na rynku.

 

Obudowa wizualnie różni się od poprzedniczki jedynie napisem, co powinno być dobrą wiadomością dla posiadaczy Hero 5 - nowa wersja jest kompatybilna z wcześniejszymi akcesoriami, korzysta również z tego samego akumulatora. Jest też wodoodporna do głębokości 10 metrów. 

Najważniejszą nowością kamerki jest cyfrowa stabilizacja obrazu, a dzięki zastosowanemu procesorowi GP1 osiągi urządzenia wzrosły dwukrotnie. GoPro Hero 6 jest w stanie nagrywać 4K w 60 klatkach, 2,7K (upscaling do 4K) w 120 klatkach i 1080p w 240 klatkach. Doskonała rozpiętość tonalna zapobiega przepaleniom w bardzo jasnych punktach obrazu.

Osoby nie mające doświadczenia w obróbce materiału video z pewnością zainteresuje QuikStories - funkcja, dzięki której zmontujemy film za pomocą kilku kliknięć. Dostępny jest również preset kolorystyczny GoPro Color.