Gimbal ręczny do smartfonów Feiyu-Tech SPG

  • Producent: Feiyu Tech
  • Dostępność: Wysyłka do 3 dni roboczych Wysyłka do 3 dni roboczych
  • 899,00 zł 599,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

OPIS DODATKOWY

Feiyu-Tech SPG to gimbal do smartfonów, który jako pierwsze tego rodzaju urządzenie na świecie posiada funkcję przechodzenia pomiędzy poziomym i pionowym trybem nagrywania. Po przechyleniu gimbala w żądaną stronę, SPG automatycznie zmieni pozycję kamery. Wersja SPG różni się od wersji Live zastosowaniem przeciwwagi ciężaru telefonu, wymaganej np przy wykorzystywaniu dodatkowych obiektywów. 

 

 

Prostota obsługi

SPG łączy się ze smartfonem za pośrednictwem sygnału Bluetooth. Za pomocą przycisku na uchwycie możesz kontrolować kamerę swojego telefonu. Joystick, znany z innych produktów marki Feiyu-Tech, po raz kolejny dostarcza niezrównanej wygody i precyzji sterowania gimbalem. Dwa przyciski na panelu operacyjnym posiadają rozmaite funkcje, takie jak wybór trybu, włączanie, wyłączanie, czy aktywacja bluetooth, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.

Panorama 360°

SPG używa silników pierścieniowych, dzięki którym jest w stanie nagrywać panoramę w pełnym zakresie rotacji 360°. Dzięki dopracowanym sterownikom SPG może również płynnie przechodzić pomiędzy różnymi trybami pracy, tzn. trybem obrotu w osi pan, trybem obrotu w osiach pan i tilt i trybem blokady osi w danej pozycji.

Szeroka kompatybilność

Gimbal SPG jest kompatybilny z szeregiem smartfonów pracujących na systemach iOS i Android. Ponadto dzięki możliwości zmiany środka ciężkości za pomocą nowego systemu wyważania, możliwa jest instalacja smartfona wraz z dodakowymi akcesoriami, np dodatkowym obiektywem.

 
System zmiany środka ciężkości

Gimbal ma możliwość ręcznej kalibracji, dzięki temu możemy używać wraz ze smartfonami które nie mają środka ciężkości w centralnej części obudowy. 
 
 
Specjalna rączka i długi czas pracy

 

Ergonomiczny design i zastosowanie dobrej jakości materiałów, sprawiają, że uchwyt jest wygodny i przyjemny w dotyku. W SGP zastosowano również nowy akumulator, który wydłuża czas pracy urządzenia nawet do 8 godzin, dzięki czemu nie musisz już przerywać kręcenia bądź nosić ze sobą dodatkowych akumulatorów.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:

 

Masa 350 g (bez akumulatora i smartfona)
Zakres obrotu w osi tilt 320°
Zakres obrotu w osi roll 320°
Zakres obrotu w osi pan 360°
Kompatybilność iPhone 7 Plus/7/6s Plus/6s/6 Plus/6/SE/5c/5s/5
lub inne smartfony o podobnych wymiarach
Czas pracy 8 godzin