DJI Master Wheels

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Brak towaru Brak towaru
  • 34 399,00 zł
  • szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

  OPIS DODATKOWY

  Master Wheels to profesjonalny system kontroli wyposażony w pokrętła i sensory o wysokiej precyzji, zaawansowane algorytmy oraz najnowocześniejszy design, pozwalające na precyzyjną i ultrapłynną, zdalną kontrolę ruchów kamery.

   

  Zainteresowanych produktem zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów / wyboru opcji produktu:
  e-mail: bok@drony.net / tel: 607 257 628

   

   

  Precyzyjna kontrola
  Master Wheels wykorzystuje optyczne encodery o wysokiej rozdzielczości w celu wykrycia delikatnych ruchów i przeniesienia ich do połączonego z urządzeniem gimbala.
  Pokrętła wykonane są z perfekcyjnie wyważonej stali nierdzewnej. Każdy komponent, wyprodukowany w technologii CNC, pozwala operatorowi na obsługę sprzętu z największą dokładnością.

   

  Łatwość użytkowania

  Użytkownik może manualnie skorygować kąt pomiędzy dwoma modułami, w celu poprawienia ergonomii. Ten niezwykle intuicyjny design pozwala na jeszcze łatwiejsze sterowanie kamerą.
  Każde pokrętło jest wyposażone w trzystopniowy przełącznik do kontrolowania kierunku gimbala i małe pokrętła do ustawiania prędkości, czy też płynności.
  Ponadto, na urządzeniu znajduje się szereg przycisków i menusów (w tym trzy przyciski konfigurowalne), dzięki którym możliwe jest monitorowanie parametrów i szybka ich korekta.
  Budowa urządzenia Master Wheels jest modułowa, pokrętła i moduły można rozłączyć z bazą. Moduły mogą być obsługiwane po odłączeniu od bazy, transmisja odbywa się wtedy za pomocą kabla. Takie rozwiązanie pomaga w pracy w ciasnych pomieszczeniach.

   

   

  System transmisji

  System transmisji bezprzewodowej działa w pasmach 2.4 GHz oraz 5.8 GHz i posiada zasięg maksymalny do 3 km. Moduł transmisji bezprzewodowej można z łatwością odłączyć i umiejscowić w terenie otwartym, w celu zapewnienia możliwie silnego sygnału. Możliwa jest też transmisja przewodowa, przy opóźnieniu nie przekraczającym 10 milisekund.

   

  Kompatybilność

  Dzięki dołączonemu odbiornikowi, urządzenie Master Wheels jest kompatybilne z gimbalami Ronin 2, Ronin-S i gimbalami innych producentów poprzez połączenie S-BUS.

  Główna konsola zawiera wiele gniazd 1/4-20 i 3/8-16, służących do mocowania monitorów, systemów transmisji obrazu i wielu innych. Użytkownik może również ładować monitory i nadajniki bezprzewodowe poprzez port CAN BUS. Master Wheels posiada również mocowanie Mitchella, służące do mocowania bazy na trójnogach, samochodach i innych.

   

  Funkcje inteligentne

  Funkcja Motion Control pozwala filmowcom nagrywać konkretne ruchy i odtwarzać je później w razie potrzeby.

   

  Długa praca na baterii

  Urządzenie Master Wheels wykorzystuje baterie TB50, kompatybilne również z Roninem 2 i quadrocopterem Inspire 2. Baterie te zapewniają czas pracy do 18 godzin oraz funkcję automatycznego podgrzewania, pozwalającą na pracę w temperaturach tak niskich jak -20°.

   

   

   

  Specyfikacja techniczna:

  Napięcie  22.8 V
  Bateria 4280 mAh/97.58Wh
  Temperatura pracy -10° do 40℃
  Temperatura ładowania -10° do 40℃
  Czas pracy na baterii 18 godz.
  Czas ładowania 1.5 godz.
  DC IN 12 V - 27 V
  DC OUT 14.4 V / 8A Max

   

   

   

  Polecamy produkty