DJI Force Pro

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Towar dostępny na zamówienie Towar dostępny na zamówienie
  • 5 149,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

  OPIS DODATKOWY

  DJI Force Pro to system kontroli ruchów gimbali ręcznych m.in. DJI Ronin 2 i DJI Ronin-S, pozwalający na niesamowicie precyzyjną, zdalną regulację położenia kamery - wszystko za sprawą technologii komunikacyjnych i algorytmów kontroli najwyższej klasy. Dzięki precyzyjnej synchronizacji ruchów operatora z ruchami kamery, Force Pro pozwala na intuicyjną realizację mistrzowskich ujęć.
   
   
   

  Precyzyjna kontrola
  Opóźnienie w komunikacji wynosi jedynie 10 milisekund, dzięki czemu zsynchronizowane ruchy DJI Force Pro i gimbala z kamerą odbywają się prawie w czasie rzeczywistym. Wbudowany kompas i moduł IMU pracują wspólnie nad zapewnieniem płynności pracy i zapobiegają dryfowaniu gimbala - czy to stojącego w miejscu, czy też będącego w ruchu.


  Stabilna transmisja
  Piętą achillesową urządzeń bezprzewodowych są problemy z zakłóceniami, dlatego DJI Force Pro posiada system transmisji bezprzewodowej w dwóch pasmach - 2.4 i 5.8 GHz, zdolny do przesyłania sygnału na dystansie do 3 km. Urządzenie może również pracować w trybie przewodowym, które to rozwiązanie kompletnie niweluje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń na planie filmowym.


  Łatwość użytkowania
  Podobnie jak w przypadku Ronina 2, użytkownik może zmieniać ustawienia kamery i gimbala za pomocą wbudowanego w DJI Force Pro ekranu i przycisków. Możliwa jest nawet regulacja prędkości obrotu na osiach - służą temu pokrętła na urządzeniu.


  Kompatybilność
  Dzięki wbudowanemu odbiornikowi, DJI Force Pro jest kompatybilne z Roninem 2 i Roninem-S, a także z gimbalami innych firm - poprzez połączenie S-BUS.


  Długi czas pracy na baterii
  Bateria 4750 mAh oferuje do pięciu godzin czasu pracy, a użytkownik może ładować urządzenie przez port USB-C lub CAN BUS.


  Ergonomia
  DJI Force Pro może być połączone z wieloma akcesoriami, w tym z monitorami, systemami transmisji obrazu, kontrolerami pod kciuk i innymi. Może również być zamontowane na trójnogu z adapterem.

   
   
   
   
   
   
  Specyfikacja techniczna:
   
  Pobór prądu 3 W
  Napięcie 3.85 V
  Bateria 4750 mAh/18.21Wh
  Temperatura pracy -10° do 55℃
  Temperatura ładowania 0° do 45℃
  Czas pracy na baterii 5 godzin
  Prąd ładowania 2A
  Czas ładowania 2.5 godziny
  DC IN 9 V-26 V
  DC OUT 5V/1A

   

   

   

   

  Polecamy produkty