Aparatura sterująca DJI Cendence

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: DJI
  • Dostępność: Towar dostępny na zamówienie Towar dostępny na zamówienie
  • 4 999,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

  OPIS DODATKOWY

  Aparatura sterująca Cendence w założeniu ma tworzyć, z quadrocopterem Inspire 2 lub Matrice 200, Anteną DJI Tracktenna i monitorem CrystalSky, w pełni zintegrowany system. Dzięki takiemu podejściu Cendence oferuje komponenty i funkcjonalności, pozwalające na wykorzystanie pełnego potencjału Inspire 2 / Matrice 200.

   


  Aparatura sterująca Cendence została zaprojektowana z myślą o współpracy z Inspire 2, jednakże jest ona również kompatybilna z innymi produktami DJI do użytku profesjonalnego (na chwilę premiery zapewniona jest kompatybilność z serią Matrice 200). W celu poprawy wydajności kontroli, Aparatura ta oferuje do pięciu analogowych kanałów i ponad dziesięć programowalnych przycisków. Budowa urządzenia dopuszcza wymienność anten. Połączenie z DJI Tracktenna poprawia pracę technologii DJI Lightbridge, znacznie zwiększając odporność na zakłócenia i jakość transmisji video.

   

  Przyciski i pokrętła

  Dwa pokrętła na panelu przednim kontrolują ruch gimbala w osiach pitch i yaw, podczas gdy dwie dźwignie po lewej i prawej stronie oraz gałka ustawiania ostrości pozwalają na zmianę ustawień kontrolera lotu i gimbala w czasie rzeczywistym, pozwalając na dostosowanie ostrości i ustawienie przysłony. Do szybkiej zmiany ustawień kamery może służyć kilka przycisków skrótów dla konkretnych grup ustawień lub zapis najczęściej używanych ustawień. Programowalne przyciski mogą odpowiadać za obsługę często używanych funkcji, takich jak zasięg ostrości, omijanie przeszkód, czy wyzerowanie punktu startu. Możliwe jest zamykanie okien ostrzeżeń i wskazówek w trakcie lotu, wszystko bez korzystania z aplikacji. Przekręcanie pokrętła lub przesunięcie dźwigni przy jednoczesnym przytrzymaniu konkretnego przycisku skutkuje zmianą innego ustawienia, jak np. ruch gimbala w osi roll, prędkość migawki, przysłona, czy ISO.


  Budowa modułowa i kompatybilność z monitorami CrystalSky

  Monitory CrystalSky mocuje się do aparatury sterującej Cendence za pomocą dedykowanego mocowania. Anteny, dystrybucja mocy, mocowanie monitora i bateria są odłączalne, dzięki czemu urządzenie jest modyfikowalne i możliwe będzie dostosowanie aparatury do niektórych przyszłych dronów DJI.


  Kontrola przez dwóch operatorów

  Kiedy wymagana jest precyzyjna kontrola kamery, Cendence można połączyć w trybie Slave lub Master z aparaturą sterującą quadrocoptera Inspire 2 lub z inną aparaturą Cendence.


  Porty

  Porty SDI i HDMI wspierają transmisję 1080i50 i 720p60. Możliwe jest podpięcie DJI Focus, DJI Tracktenna lub innych kompatybilnych urządzeń za pomocą portu CAN. Wykorzystanie DJI Tracktenna pozwala na osiągnięcie stabilnej transmisji o wysokiej przepustowości na dłuższe dystanse w częstotliwościach 2.4 GHz i 5.8 GHz. Używana z Inspire 2, Tracktenna może osiągnąć maksymalną transmisję danych na poziomie 10 Mb/s w zasięgu 2 km, co diametralnie poprawia jakość obrazu na żywo. Port USB-A wspiera podłączenie innych urządzeń mobilnymi.


  Bateria

  Cendence używa tych samych baterii co monitory CrystalSky, co poprawia synergię tych produktów. Jeśli rozładuje się bateria, możliwa jest wymiana na baterię naładowaną lub naładowanie aparatury Cendence przez port zasilania.


  Akcesoria

  Cendence jest kompatybilny z kilkoma akcesoriami, ułatwiającymi użytkowanie. Możliwe jest podpięcie szelek, redukujących wagę urządzenia, co pomaga podczas dłuższego korzystania z aparatury. Osłony na drążki zapobiegają przed dostaniem się pyłu co mechanizmów. Wymienne mocowanie urządzenia mobilnego pozwala na przymocowanie telefonu lub tabletu zamiast monitora CrystalSky.


  Kompatybilność

  Na tą chwilę aparatura sterująca Cendence jest kompatybilna z quadrocopterem DJI Inspire 2 i serią Matrice 200.

   

   

  Specyfikacja techniczna:

   

  Typ GL800A
  Częstotliwość pracy 2.400-2.483 GHz; 5.725-5.825 GHz
  Maks. zasięg (otwarty teren, wolny od zakłóceń) 2.4 GHz: 3.5 km
  5.8 GHz: 2 km
  EIRP (moc nadajnika) 2.4 GHz: 17 dBm 
  5.8 GHz: 14 dBm 
  Zasilanie bateria (Typ: WB37-4920mAh-7.6V)
  Bateria 4923 mAh LiPo
  Ładowanie ładowarka DJI
  Moc wyjściowa 20 W (zasilanie monitora DJI CS550)
  12 W (bez zasilania monitora)
  Wyjścia video USB, HDMI, SDI
  Zasilanie USB iOS: 1 A, 5.2 V (Max); Android: 1.5 A, 5.2 V (Max)
  Dwie aparatury w trybie Master i Slave
  Temperatura pracy -20 ° do 40 °C
  Temperatura przechowywania poniżej 3 miesięcy: -20 ° do 45 °C
  powyżej 3 miesięcy: 22 ° do 28 °C
  Temperatura ładowania 0 ° do 40 °C
  Czas ładowania ok. 1 godz. 30 min. (z ładowarką 180W)
  Czas pracy ok. 4 godz. (w trybie Master, bez zasilania monitora)
  Waga 1041 g

  Akcesoria

  Polecamy produkty